Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesný případ týrání z Rotavy! Dítě (3) nalezli plačící ve výkalech a hromadě zkaženého jídla

Otřesný pohled se naskytl hasičům a policistům v Rotavě na Sokolovsku, kteří minulý pátek nalezli v uzamčeném pokoji teprve tříletého chlapečka. Ležel bez jídla ve výkalech bez možnosti si dojít na záchod. „Společnost“ mu dělal jenom pes. Dítě mělo na těle modřiny. Ukázalo se, že ho rodiče zanedbávali přes dva roky!

Na Sokolovsku obdrželi policisté a hasiči oznámení o týrání teprve tříletého chlapečka. Sousedé měli delší dobu podezření, že matka malého dítěte odchází z bytu a zamyká ho tam o samotě, a tak případ nahlásili.

Často také slyšeli chlapečka brečet. Hasiči společně s policií a sociální pracovnicí museli násilně vniknout do bytu a podezření se následně potvrdilo. Kromě chlapečka nalezli v zamčeném pokoji i přivázaného psa.

„Dítě bylo zavřené v jednom z pokojů. Dveře byly utěsněné, patrně aby nebyl ven slyšet pláč. Dítě tam žilo ve vlastních výkalech, v horké místnosti bez dostatku vzduchu. Kolem něj bylo zkažené jídlo, které mu tam jeho matka nosila,“ řekl Sokolovskému deníku člověk obeznámený s případem, který si nepřál zveřejnit své jméno.

Případ momentálně vyšetřuje policie. „Zahájili jsme trestní řízení pro podezření z přečinů opuštění dítěte nebo svěřené osoby a z týrání svěřené osoby. V případě prokázání viny hrozí ženě i muži až 5 let vězení,“ uvedla mluvčí sokolovské policie Soňa Hergezelová.

Související články

Další články