Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Otřesný případ: Sebevrah skočil ze 14. patra. Při pádu dopadl matce s kočárkem na záda a zabil ji

Otřesný případ: Sebevrah skočil ze 14. patra. Při pádu dopadl matce s kočárkem na záda a zabil ji
Zdroj: Pixabay
neštěstí
K otřesné tragédii došlo v pátek večer u jednoho panelového domu v Budapešti v Maďarsku. 42letý muž se rozhodl vzít si život a skočil ze 14. patra. Co zřejmě nezamýšlel bylo, že s sebou na druhou stranu vzal i matku dvou dětí, která zrovna vycházela s manželem a kočárkem z domu. Sebevrah i žena na místě zemřeli.

V ulici Hadak v maďarské Budapešti došlo v pátek večer k otřesné události, když dvaačtyřicetiletý sebevrah skočil ze 14. poschodí a spadl na o rok mladší ženu, která s rodinou zrovna vycházela z domu. Manželka a matka dvou dětí na místě zemřela spolu se sebevrahem.

Chtěl zabít sebe, vzal s sebou další

Žena před sebou tlačila dětský kočárek, ve kterém byla i malá holčička. Ta vyvázla jen s lehkým zraněním. "Sebevrah dopadl přímo na ženu, která tlačila kočárek. Její manžel a starší dítě neutrpěli žádná zranění. Mladší dítě si lékaři nechali v nemocnici na pozorování," píše maďarský web 24.hu. Na místo nehody dorazily čtyři posádky záchranářů, jak uvedl jejich mluvčí Pál Győrfi.

Přivolaný lékař u sebevraha a matky konstatoval smrt. Maďarská policie převzala případ do svých rukou a vyšetřuje ho jako vraždu způsobenou z nedbalosti. Podle webu Blikk měla rodina bydlet ve 12. patře domu. Bezpečností kamera měla zachytit, jak vešel do panelového domu muž s taškou a jen krátce na to vyskočil z terasy chodby.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy