Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Otřesný případ: Pytlák na Slovensku zabil medvídě, prostřílel mu nohy a nechal ho v potoce

odpornost
Otřesný případ řeší slovenští policisté. Vyhlásili pátrání po pytlákovi, který v obci Ponická Huta zabil malé medvídě. To střelil do zadních nohou a jeho tělo nechal v korytu potoka. Snímek nebohého mláděte vyvolal v občanech Slovenska znechucení, nyní volají po zpřísnění trestů.

Případ se odehrál v Banskobystřickém kraji. Informovala o něm banskobystrická policie na sociálních sítích. “V katastru obce Ponická Huta bylo nalezené zastřelené mládě medvěda hnědého. Medvídě mělo prostřelené obě zadní nohy. K činu došlo před 4 až 5 dny. Po pytlákovi, který se neštítil zabít medvídě, pátráme,“ uvedla policie na svém Facebooku.

Pod snímkem mrtvého medvíděte se okamžitě začaly hromadit komentáře lidí, kteří volají po spravedlnosti. Chtějí především zvýšit tresty pro ty, kteří jsou schopni se tak odporného činu dopustit. V některých reakcích se dokonce hovořilo o trestu smrti.

Fotografii medvíděte naleznete v galerii. Upozorňujeme ale, že snímek není vhodný pro citlivější povahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články