Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Otřesný případ: Muž ve Francii snědl 13letého chlapce! Zbytek schoval do tašky i se satanskými předměty

Zdroj: Profimedia
Hrůzný čin

Naprosto otřesný čin se stal ve francouzském městě Tarascon. Policie našla v pronajatém bytě části těla třináctiletého chlapce, kterého snědl majitel domu. Když se zvrácený pachatel pokusil před policií uniknout, zastřelila ho. 

Poté, co policie obdržela v neděli večer zprávu, že nějaký muž uviděl vak obsahující části lidského těla, rozhodla se jet místo činu prozkoumat. Policisté dojeli až k bytu ve francouzském městě Tarascon, který byl prázdný. Uvnitř objektu našli tašku, v níž leželo tělo bez hlavy a paže. Hlava byla nalezená v kbeliku a byla částečně snědená, jak informoval web Daily Mail. V bytě byly nalezeny také různé satanské objekty.

Předpokládá se, že tělo patří třináctiletému chlapci, který dva dny předtím odešel z domova v Marseille a byl na cestě ke své matce. Po tomto hrůzném nálezu bylo okamžitě zahájeno vyšetřování.

Muž byl na místě zastřelen

O několik hodin později byl muž nalezen v centru historického města Arles. Jednalo se o dvaatřicetiletého psychicky narušeného muže, který měl v minulosti sklony k násilí. Podle svědků muž utekl ze svého bytu v Tarasconu přes střechu a odtamtud odjel právě do Arles.

Když muže policisté lokalizovali, snažil se jim utéct, ale ti ho na místě zastřelili. V současné době stále probíhá vyšetřování a u obou těl bude provedena pitva.

Související články

Další články