Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Otřesný pohled: Vypnula jsem čerpadlo a našla je všechny mrtvé v rybníce, pláče Vlasta

Otřesný pohled: Vypnula jsem čerpadlo a našla je všechny mrtvé v rybníce, pláče Vlasta
Zdroj: archiv Vlasta Kodydková
tragédie
Příšernou smrtí zahynuli v pondělí večer tři členové rodiny ve Lhotě u Příbrami. Šlo o otce, syna a malého vnuka, kteří byli zřejmě obětí probíjejícího čerpadla ve vodě. Policie celou tragédii prošetřuje a babička Vlasta promluvila o tom, co viděla, když dorazila domů.

Tragédie na Příbramsku otřásla celou Českou republikou. V obrovském šoku je teď Vlasta, která svého manžela Radka, syna Martina a vnuka Radečka nalezla mrtvé.

Babička vylíčila otřesný pohled

"Přišla jsem z práce a slyšela, jak jede a hučí čerpadlo, tak jsem ho vytáhla ze zásuvky, pejskové mi tam štěkali u vrat, co máme k rybníku. Vzala jsem baterku a tam jsem je viděla všechny tři u kraje. Vytáhla jsem akorát to čerpadlo," uvedla žena pro Blesk. Hned poté kontaktovala policii. K neštěstí dorazili hasiči, kriminalisté i potápěč.

"Kluci dávali čerpadlo do vody, když potřebovali napustit sud na zalévání," vylíčila Blesku Vlasta. K vyšetřování se přidal i revizní technik, který v úterý odpoledne zkontroloval zapojení čerpadla. Babička Vlasta uvedla, že vše bylo v pořádku. "Měřili, jestli nebylo něco špatně. Manžel byl elektrikář," upřesnila.

Vlasta popsala svého muže jako puntičkáře, který si vše dělal sám. "Všechno bylo v pořádku, všechno mělo hodnotu tak, jak má mít. Takže to muselo být jedině to čerpadlo," myslí si žena. Zda to tak bylo, zjistí technik. Zdrcená Vlasta uvedla, že do práce se zatím nevrátí, ale vše musí nějak zvládnout kvůli rodině a pejskům.

Smrt způsobená elektrickým proudem

Ve Lhotě u Příbrami byla v tamním rybníku Václav nalezena tři mrtvá těla. Radek šel nejspíš zkontrolovat ponorné čerpadlo, které nefungovalo. Když však vešel do vody, čerpadlo začalo probíjet. Následně mu na pomoc přispěchal Martin a nakonec i Radeček. Bohužel to mělo tragickou dohru a všichni tři zemřeli.

"S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milovaní manžel Radek, syn Martin, a vnouček Radeček. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět," napsala Vlasta vzkaz do nebe.

Související články

Další články