Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Otřesný nález: Bezdomovec se přehraboval v popelnici, našel v ní mrtvé miminko!

Otřesný případ se stal v Teplicích.
Ve čtvrtek ve večerních hodinách vyjížděli policisté do Zrenjaninské ulice v Teplicích. Bezdomovec tam při přehrabování popelnice našel mrtvého novorozence. Případem se nyní zabývají kriminalisté.

Přehraboval se v odpadcích a pak bezdomovec zažil ukrutný šok. V popelnici totiž našel mrtvého novorozence. O nálezu informoval lidi v okolí, kteří do Zrenjaninské ulice v Teplicích přivolali policii a záchranku.

„Ano, je to bohužel tak. Šel jsem okolo a všude byla policie i záchranka a nějací lidé tam chodili v bílých pláštích,“ řekl Deníku obyvatel Teplic.

Policie k případu bližší detaily nesdělila s ohledem na rodinu mrtvého miminka. „Jelikož nebylo možné určit přímo jednoznačnou příčinu smrti nalezeného tělíčka, nařídili kriminalisté soudní pitvu,“ sdělila mluvčí teplické policie Veronika Hyšplerová. Později policie potvrdila, že miminko zemřelo násilnou smrtí.

Pokud policisté matku nebo případné komplice dopadne, bude jí v případě obvinění pro podezření ze zločinu vraždy hrozit vysoký trest. Za zločin vraždy novorozeného dítěte matkou by mohla vyfasovat 3 až 8 let za mřížemi.

Související články

Další články