Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesný konec pátrání: Maminku dvou malých dětí Zuzanu (†37) našli mrtvou v Šáreckém údolí

tragédie
Maminka Zuzana odešla v neděli večer na cvičení, ale domů se už nevrátila, policie po ní vyhlásila pátrání. Stopa je dovedla až do Šáreckého údolí, kde pátrání tragicky skončilo, Zuzana byla nalezena mrtvá v Divoké Šárce.

Zatím není jasné, jaká stopa policisty do Šáreckého údolí dovedla. „Mohu potvrdit, že v rámci prošetřování, kdy pátráme po 37leté ženě z Prahy, která v neděli odešla ze svého bydliště, prohledávají policisté Šárecké údolí. Na místo jsme vyslali také policejní vrtulník,“ vypověděl pro server TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský jen před pár hodinami. Ve středu odpoledne byla žena v Divoké Šárce nalezena mrtvá.

Maminka žijící v Praze 3 odešla během nedělního večera před osmnáctou hodinou. Opustila své trvalé bydliště na Žižkově a vydala se do centra metropole. Měla namířeno na Národní třídu na lekci jógy. Odtamtud se ovšem už nevrátila a nikomu o sobě nedala vědět. Neměla u sebe telefon a tak ji rodina ani blízcí neměli jak kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články