Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Otřesný incident v centru Prahy: Taxikář vyhodil z vozu nevidomou ženu a odjel

Otřesný případ se stal v Praze na Žižkově. Taxikář tam uprostřed silnice vyhodil nevidomou ženu, hodil po ní slepeckou hůl a odjel. K incidentu došlo podle ženy jenom proto, že taxikář nechtěl vzít do vozu jejího asistenčního psa. Vše na kameru zaznamenala svědkyně, která video předala televizi Nova.

„Pomoc, pomoc,“ křičela nevidomá sedmatřicetiletá žena, kterou údajně taxikář vyhodil násilím z auta. Incident se stal za bílého dne na pražském Žižkově. Otřesné situaci přihlížela z balkonu svědkyně, která video poskytla televizi.

Nelidské chování

Paní Květa, která chtěla i se svým asistenčním psem odjet od hotelu, si prý zavolala taxi přes aplikaci. Když po příjezdu muž viděl, že má žena psa, začal ženě nadávat. „On na to zareagoval, že v žádném případě psa nepoveze a nemohla jsem ho přesvědčit. Začal na mě křičet a sprostě mi vynadal,“ popsala chování řidiče paní Květa.

Policie je muži na stopě

„Když jsem mu řekla, že by se takto k zákazníkům chovat neměl, vystoupil z auta a začal mě z něj tahat ven,“ doplnila Květa pro web TVNovinky.sk. Otřesným případem se už zabývá pražská policie.

„Případem se zabýváme, vyhodnocujeme kamerové záznamy, ale s vyšetřováním jsme na úplném začátku. Zatím jej hodnotíme jako přestupek,“ sdělila policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související články

Další články