Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otřesné znásilnění šesti muži v Havířově se nestalo, opilá žena si všechno vymyslela

Znásilnění v Havířově
Nečekané rozuzlení má případ údajného šestinásobného znásilnění jednadvacetileté ženy v Havířově. Dívka, která měla v době ohlašování případu v krvi skoro čtyři promile alkoholu, se po vyspání kocoviny přiznala, že si celé znásilnění vymyslela.

Krvavé rány v obličeji, pomlácené tělo a oblečení na cucky. Takový pohled se před několika dny za svítání naskytl muži na jeho sousedku. Neprodleně zalarmoval strážníky. Dívka tvrdila, že ji znásilnila a zmlátila skupina několika mužů.Nejprve ji prý napadl otčím a vyhodil ji z bytu.

Když ji soused u domu v Beethovenově v Havířově našel, nečekal a přivolal strážníky. Těm potom řekla, že ji znásilnilo a zbilo více mužů v parku. Případ si proto okamžitě převzala státní policie, která chtěla v tu dobu silně opilou dívku vyslechnout, až vystřízliví. Policisté ale rozhodně nečekali, jakého překvapení se o ženy dočkají.

Žena, která v inkriminovaný večer nadýchala víc než 3,8 promile alkoholu, totiž přišla se zásadním zvratem v případu. „Na druhý den pak řekla, že vše, co oznámila strážníkům, si vymyslela,“ řekla pro iDnes.cz mluvčí havířovské policie Zlatuše Viačková. Dodala, že dívka si zřejmě svá zranění způsobila několikanásobným pádem na zem zapříčiněným právě její silnou opilostí.

Související články

Další články