Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Otřesné zkušenosti se zdravotníky: Sandra Nováková promluvila o střetech v nemocnici

Otřesné zkušenosti se zdravotníky: Sandra Nováková promluvila o střetech v nemocnici
Zdroj: csfd
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Zdravotnictví
Sandra Nováková (37) se už nějaký ten čas objevuje na televizních obrazovkách v lékařském převleku. V seriálu Modrý kód hraje postavu doktorky, která bývá poměrně často nepříjemná na své pacienty. Ačkoli je Sandra v reálném životě úplně jiná, i jí samotné se někdy stalo, že zažila protivné lékaře.

Sandra Nováková je česká herečka, kterou sledujeme na televizních obrazovkách už přes dvacet let. Aktuálně hraje v seriálu Modrý kód, kde ztvárňuje postavu lékařky. Jako doktorka Saša Růžičková bývá často nesnesitelná a drsná jak na své okolí, tak na pacienty.

V osobním životě je Sandra úplný opak. Je milá, nekonfliktní, vlídná, ale v seriálu zkrátka působí jako pořádná megera. "Moje postava doktorky Saši je tak trochu asociál. Nemá ráda lidi a je hodně nepříjemná," řekla Sandra pro server Super.cz. Pak prozradila, že i ona sama se v praxi setkala s nevhodným chováním lékařů.

"Osobně jsem zažila spoustu takových zdravotníků. Na druhou stranu, pokud nejsou dobře ohodnoceni za práci, dělají přesčasy a mají práce nad hlavu, promítne se to na jejich náladě. Jsou to také jenom lidé. Mám mezi doktory spoustu kamarádů a vím, na co si stěžují. Třeba je hodně zatěžuje úředničina," svěřila se představitelka Saši Růžičkové.

Sandra se také zmínila o tom, že když začínali s natáčením, byli v Motole na exkurzi. Vyrazili se podívat, jak to funguje na urgentním příjmu. "Zrovna tam měli klid, takže jsme neviděli, jak fungují při plném provozu. O to víc jsme měli čas na teoretickou část. Všechno nám ukázali a předvedli. Například i místnost, kde se sprchují zanedbaní bezdomovci, když potřebují pomoc. To si vůbec člověk nedovede představit, jak je na urgentu těžká práce a co to všechno obnáší," zakončila Sandra.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy