Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesné video, které se šíří internetem: Pubertální rodiče nutí svoji malou holčičku, aby pila pivo a kouřila marihuanu

Otřesné video, na kterém matka (17) a otec (18) dávají pít pivo a kouřit marihuanu své maličké holčičce se šíří internetem. Lidé jsou naprosto zděšeni a požadují okamžité potrestání obou nezodpovědných rodičů. Ti se snaží bránit tvrzením, že to všechno měla být jenom sranda a nikdy by své dceři drogy ani alkohol nedali. Jenomže to jim téměř nikdo nevěří. Malá dívenka byla už odebrána rodičům a svěřena do péče babičky.

Takhle to dopadá, když se rodiči stávají děti a mají vychovávat děti. Video z argentinského města pobouřilo nespočet lidí na internetu. Sedmnáctiletá matka a osmnáctiletý otec se nacházejí podle hudby někde na večírku, kde mají s sebou malou holčičku.

Potom na videu dojde k opravdu hrozivé scéně, kdy rodiče dávají svému děvčátku napít piva a potáhnout z cigarety, ve které by měla být marihuana. Vše si samozřejmě natáčí v domnění, že je to obrovská sranda.

Jenomže jako vtip to rozhodně nepřipadalo místním úřadům a řadě lidí. Případ se začal okamžitě prošetřovat a podle deníku The Mirror byla dívenka odebrána z péče rodičů a předána babičce.

Související články

Další články