Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ VIDEO KRVAVÉHO MASAKRU: Tarrant (28) se neštítil ničeho, střílel i do mrtvol

+ Dalších 16 fotografií
Světem otřásl odporný teroristický útok, který se odehrál na Novém Zélandu. V souvislosti s ním byly zadrženy 4 osoby, osmadvacetiletý Brenton Tarrant byl však útočníkem, který celou událost nahrál na video. To nyní začalo kolovat internetem a přinášíme vám ho i my.

Když se začala světem šířit zpráva o otřesném teroristickém útoku, který proběhl ve dvou mešitách městečka Christchurch na Novém Zélandu, lidé byli v šoku. Útočník Brenton Tarrant, který sám sebe považuje za hrdého bílého rasistu, zastřelil nejméně 49 osob vyznávajících islám. Celou událost živě vysílal na sociální síti, své řádění nahrával po dlouhých 17 minut a v záběrech jsou vidět odporná zvěrstva, jakých se dopustil.

Ačkoliv policie údajně udělala vše pro to, aby video už nikdo nespatřil, začalo nyní kolovat po internetu. Přinášíme vám ho i my, ovšem s ohledem na oběti a jejich pozůstalé jsme se rozhodli drastické záběry vystřihnout.

V záběrech, které jsme vynechali, útočník bezhlavě střílí do každého, kdo se mu v mešitě dostane do cesty. Jeho první obětí se stane muž, který stojí ve vchodu. Jakmile mu dojde zásobník v první zbrani, jeden z přítomných toho využije a snaží se utéct. Brenton Tarrant však stihne zásobník vyměnit a do oběti z bezprostřední blízkosti vypálí několik ran.

Na dalších záběrech můžete vidět, jak si jde vrah vyměnit zbraň a vrací se do mešity, kde v krvavém masakru pokračuje. Následně střílí i na ulici a posléze nasedá do auta a definitivně odjíždí. Jeho cestu utne policie, která nabourá do jeho auta a zabijáka zatkne.

Související články

Další články