Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ VIDEO: Buddhistický mnich (38) ZKOPAL mentálně postiženého muže

+ Další 3 fotografie
Buddhistický mnich Phra Sathit (38) zaútočil na mentálně postiženého Noka (30). Několikrát ho brutálně kopl do hlavy. Zmlátil ho, protože si cizinec nevhodně hrál s jeho synem. Nyní byl deportován do chrámu 50 mil daleko.

Šokující moment, kdy buddhistický mnich jménem Phra Sathit brutálně napadl mentálně postiženého muže. Nok se údajně choval nemile k mnichovu synovi. To muže v oranžovém plášti vytočilo natolik, že se za Nokem rozeběhl.

Nejdříve ho po útěku chytil a srazil k zemi. Pak do postiženého muže opakovaně kopal. Nok schytal několik kopanců přímo do hlavy. Příběh se odehrál minulé pondělí v thajském chrámu Samut Prakan. Matka narušeného muže si šla do svatyně na mnicha stěžovat. Ten kvůli tomu musel jít k výslechu a byl přesunut do jiného chrámu. Nová náboženská budova se nachází 50 mil od té původní v provincii Chonburi ve východním Thajsku. Mnich s trestem sám souhlasil, protože jeho chování bylo nepřijatelné.

Mohlo by vás zajímat

Další články