Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ SVATEBNÍ FOTKY: Novomanželé kvůli nim podali žalobu! GALERIE

Na svatebních fotografiích jsou manželé zřídkakdy.
Zdroj: Youtube
+ Další 4 fotografie
Paul Unwin (30) a jeho nastávající Steph (29) si chtěli uchovat svůj den D v paměti až navěky, a tak si najali svatebního fotografa. Přání se jim splnilo, jelikož svoji veselku skutečně už nikdy nezapomenou. Fotograf Dave Kilcourse se totiž soustředil spíše na intimní partie družiček než na nevěstu se ženichem. Ti se dohromady objevují jen na pár fotografiích. Novomanželé byli tak nešťastní, že na Kilcourseho dokonce podali žalobu.

Novomanželé Steph a Paul Unwinovi si svůj svatební den hodlali parádně užít. Pravděpodobně se tak stalo, ale ze svatebních fotografií to rozhodně nevyčteme. Najatý fotograf Dave Kilcourse vyfotil téměř 1 700 snímků. Nejenže je 559 rozmazaných, ale nevěsta je jen na sedmdesáti fotografiích. Ženich na zanedbatelných jedenácti. Rodiče novomanželů tam nejsou pro změnu vůbec.

Nenechte se ale mýlit. Ostře Dave Kilcourse fotit umí, ale zdá se, že jen intimní partie přítomných družiček. Najatý fotograf obvinil manžele, že snímky upravili. I kdyby se tak stalo, záběry pozadí, dekoltů i klínů popřít nemůže. Paul a Steph na něj dokonce podali žalobu, kde úspěšně vysoudili svých 601 liber zpět. Není přece normální zapomenout na hlavní aktéry.

Když čerstvá manželka snímky poprvé viděla, byla v šoku. „To jsou jako všechny, protože jestli ano, jsem opravdu zklamaná,“ řekla jsem mu. Chlípný fotograf se vymlouval do poslední chvíle, ať už tak, že házel výsledek své práce na druhé, nebo se vymlouval na špatné počasí, píše Daily Mail. Jedno je jisté, jako fotografa už ho asi nikdo chtít nebude.

Související články

Další články