Umělé pozadí, umělé úsměvy, do nebe volající převleky či nejvíc trapné situace. I tak mohou vypadat rodinná fotoalba, když máte za rodiče totální mimoně. Ne všichni mají vkus či ne všichni mají tu soudnost, kde je hranice in a out.

Amerika je prostě megalomanská ve všem. Extrém za extrémem, díky čemuž pak můžeme prohlížet fotografie, kdy se tatínek à la AC/DC chlubí svojí malou holčičkou nebo kdy rodiče dostanou ujetý nápad převléci se všichni do stejného kostýmu. Co je to sakra za trend narvat dítě do stejného ? Nebo slavíte Saint Patrick's Day? Pak i dítě musí být prostě shrekově zelené a nejlépe ještě s hlenem u pusy.

Rodinná fotopekla byla, jsou a budou. Bohužel spolu s nimi budou existovat i nadále ponožky v sandálech, zaříznuté legíny v zadku XXL či nechutně odrostlé melíry.

Ale vlastně co, pokud jsou v tom lidé tak šťastní, ať si dělají, co chtějí. Ale sakra neoholené podpaží v letních vedrech v tramvaji není fakt cool. Svoboda člověka končí tam, kde ohrožuje a zasahuje do svobody člověka druhého. A smradlavý pot sakra zasahuje minimálně do čichových buněk a někdy končí následným nechtěným vyprázdněním žaludku. Tak co, těšíte se na léto v narvané tramvaji?