Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ: Rodiče týrali a sexuálně zneužívali roční holčičku. Dokonce ji bodali do rozkroku!

Tohle si roční holčička opravdu nezasloužila!
Zdroj: Policie
Policisté z amerického Texasu řeší jeden z nejhorších případů vůbec. Rodiče týrali a sexuálně zneužívali svoji roční dceru. Dokonce ji bodali do intimních partií. Dívka zázrakem přežila.

Tihle krkavčí rodiče Crystal Herrera (22) a její přítel Issac Andrew Cardenas (23) by měli shnít za mřížemi až do konce života. Takový otřesný případ týrání a sexuálního zneužívání dítěte zamával i s těmi nejzkušenějšími kriminalisty. Na vše se přišlo tak, že její matka volala na policii, že dítě uteklo v noci na ulici a pokousal ho pes. Na případ upozornil NY Daily News.

Dívka byla převezena ihned do nemocnice a jako zázrakem přežila. Teď už je mimo ohrožení života. Lékařům se ale její zranění zdála podezřelá. Vše nahlásili na policii a rodiče skončili ve vazbě. O dítě se postará sociálka.

„Nedokážu ani popsat úroveň zvrácenosti tohoto zločinu. Je to příšerný případ,“ řekl na tiskové konferenci šerif Javier Salazar. „Budu k vám upřímný, já jsem ani ty fotografie neviděl a vidět je nechci. Popsali mi to a jen ta představa je děsivá,“ uvedl Salazar o dívčiných zraněních.

Podle vyšetřovatelů se dítě stalo obětí sexuálního zneužívání a týrání. List NY Daily News tvrdí, že měla i řezná zranění mezi nohama a to jí žádný pes udělat nemohl. „Když tak malé dítě utrpí taková zranění, ponese si to po celý zbytek života, a to jak fyzicky, tak citově. Je to případ, který láme srdce,“ dodal šerif Salazar.

Žena byla obviněna z ublížení dítěti a její partner ze sexuálního napadení dítěte. Ve vězení tak zůstanou minimálně 20 let! Soud stanovil kauci na 300 tisíc dolarů.

Související články

Další články