Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesné podmínky a dětský pláč: Ve věznici, kde Tereza zestárne, už jiná pašeračka porodila!

+ Dalších 55 fotografií
heroin
Věznice, ve které si česká pašeračka Tereza Hlůšková (22) odsedí téměř 9 let svého mladého života, je skutečně hororovým místem. Ostnaté dráty a všudypřítomná špína jsou ve výčtu záporů věznice Adiala ve městě Rávalpindí ještě tím nejmenším. To, co si tam zažije Tereza, se ale ani v nejmenším nedá srovnávat s tím, co si tam prožila pašeračka Khadija Shah z Velké Británie. Ta v pákistánské base totiž porodila svou dceru, která jí byla po 6 letech života mezi vězeňkyněmi odebrána.

Khadija Shah byla v roce 2012 zadržena na letišti v Islámábádu i se svým pětiletým synem a čtyřletou dcerou v momentě, kdy u ní bylo nalezeno 63 kilogramů heroinu. Vzhledem k množství drogy, které by pro rodilého Pákistánce znamenalo rozsudek smrti, byla Khadija odsouzena na doživotí. Zatímco její děti byly poslány zpět do Velké Británie, kde žijí s prarodiči, Khadija byla zadržena a stejně jako Tereza tvrdila, že o heroinu neměla nejmenší ponětí.

Tehdy byla Khadija v šestém měsíci těhotenství a následně v září roku 2012 porodila holčičku jménem Malaika. Ta žila se svou matkou ve vězení po dobu 6 let a sdílela celu s ní a dalšími šesti matkami s dětmi. Khadija nikdy neodstoupila od tvrzení, že o heroinu nevěděla. Měli jí ho podstrčit příbuzní, které v Pákistánu navštívila, když ji požádali, aby s sebou do Británie vzala pár tašek navíc.

Malá Malaika byla v 6 letech poslána do Velké Británie. Policie sice odmítla sdělit přesné umístění Malaiky, nicméně s největší pravděpodobností žije spolu se staršími sourozenci u prarodičů. Tereza Hlůšková tedy velmi pravděpodobně bude po nocích slýchávat i pláč a křik dětí, které se narodily odsouzeným matkám.

Mohlo by vás zajímat

Další články