Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesné: Matka pobodala miminko nůžkami. Neuvěříte, kvůli čemu!

Malý Xiao s jedním ze svých strýců.

Hrůza! Krkavčí matka celkem devadesátkrát bodla svého osmiměsíčního chlapečka nůžkami. Důvod? Malý Xiao Bao ji při kojení kousnul do prsu. Dítě tento brutální útok naštěstí přežilo, avšak jeho zranění si vyžádala více než sto stehů. Incident se odehrál ve východočínské provincii Ťiang-su.

Xaio Bao žije se svojí matkou a dvěma strýci, kteří se živí recyklací odpadu. Byl to právě jeden z jeho strýců, kdo ho po návratu domů objevil v kaluži krve a okamžitě odvezl do nemocnice.

Sousedi přitom už dříve upozorňovali na to, že dotyčná žena se ke svému synovi chová velmi špatně a zjevně není psychicky v pořádku. Místní úřady jí ho však odmítly odebrat. Podle dostupných informací tvrdily, že se nepodařilo věrohodně prokázat, že by trpěla nějakou duševní chorobou – a i kdyby tomu tak bylo, dítě má prý stále ochránce v podobě svých strýců.

Připomeňme, že psychické nemoci v Číně i nadále zůstávají jakýmsi tabu. Odhaduje se, že až 91 % ze 173 milionů dospělých Číňanů, kteří si na špatný stav duševního zdraví stěžují, se nikdy nedostane odborné pomoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články