Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Otřesné detaily vraždy šestiletého chlapce z Benešovska: Schovala ho v koupelně

Zdroj: Profimedia.cz
tragédie
Policie na Benešovsku vyšetřuje od čtvrtka vraždu teprve šestiletého chlapce. Za vraždou má údajně stát matka dítěte, která se pak neúspěšně pokusila o sebevraždu. Pitva prokázala, že smrt byla způsobena cizím zaviněním. Na povrch nyní vypluly otřesné detaily o smrti chlapce, který se podle posledních informací zřejmě stal obětí rozvodové bitvy svých rodičů.

„Od čtvrtka prověřujeme úmrtí dítěte v jednom z rodinných domů na Benešovsku. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté, kteří současně nařídili soudní pitvu. Ta prokázala, že na smrti dítěte měla podíl jiná osoba. V této souvislosti již následující den kriminalisté zahájili trestní stíhání ženy, a to pro zvlášť závažný zločin vraždy. Státní zástupce následně podal návrh na vzetí obviněné ženy do vazby,“ uvedla pro server Blesk.cz Veronika Čermáková ze středočeské policie.

V případě, že bude ženě prokázána vina, hrozí jí odnětí svobody na 15-20 let, nebo i výjimečný trest. Policie se měla o úmyslech ženy dozvědět skrz telefonát na tísňovou linku, kam sama obviněná volala a operátorům sdělila, že už nechce žít. Zřejmě se však rozhodla, že pokud má z tohoto světa odejít ona, odejde spolu s šestiletým chlapcem. Poslední informace nasvědčují tomu, že ten se stal obětí ošklivé rozvodové bitvy.

Tělíčko malého chlapce prý po vraždě žena schovala do sprchového koutu a následně se neúspěšně pokusila o sebevraždu. Chlapečkovo bezvládné tělo nalezli po příjezdu policisté, žena, která se pokusila podřezat si žíly, byla transportována do nemocnice. Svědectví souseda pro FTV Prima ale hovoří o tom, že ještě i hodinu před hrůzným činem nic nenapovídalo tomu, že se žena chystá chlapce zavraždit.

„Říká se, že měla ta matka nějaký pominutý smysly,“ řekl pro televizi Prima soused rodiny. Ten tvrdí, že zhruba hodinu před vraždou hrála žena s chlapcem za domem fotbal. V den vraždy se také konal soud, během něhož se mělo rozhodnout, komu chlapec připadne do péče. Podle souseda si zřejmě žena pomyslela, že když chlapce u sebe nebude mít ona, tak nikdo.

Související články

Další články