Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otřesné detaily vraždy Elišky (†13): Její spolužák Daniel chtěl ochutnávat její krev!

Mladý vrah vraždil kvůli lásce.
Zdroj: facebook.com
Mladý vrah Daniel B. (15) v únoru brutálně zavraždil svoji spolužačku Elišku (†13). Na veřejnost se až téměř po roce dostaly šokující detaily celé vraždy. Mladík chtěl dívku rozřezat a zahrabat! Navíc vraždil kvůli lásce.

Když zval mladý vrah Daniel svoji spolužačku na schůzku, už věděl, že ji zavraždí. Měli se setkat v chatě, a když za ním Eliška přišla, začal ji hned škrtit. Potom ji položil na záda a bodal ji kuchyňským nožem do hrudníku. Dívka se bránila, ale marně. Na následky svých zranění vykrvácela. Vrah ji měl údajně v plánu rozřezat a zakopat na zahradě.

Eliščin strýc Evžen Marton Blesku ukázal usnesení o odložení případu. „Otřáslo to mnou natolik, že jsem znovu musel vyhledat pomoc psycholožky,“ řekl Blesku strýc. Danielova výpověď všechny šokovala. Vyšetřovatelům přesně vylíčil, co si naplánoval, a prý zabíjel pro svoji lásku Adélu. A právě za ní se vydal těsně po vraždě.

Když za Adélou přišel, byl celý od krve. Dívce přiznal, že Elišku zabil a líbilo se mu to. Ona to ale neohlásila, protože měla strach. O tom, že chce Daniel Elišku zabít, věděla, ale podle policie by jí nijak nemohla zabránit.

Mladý vrah se u výslechu také pochlubil, že rád zabíjí kočky a usmrtil jich už 25. Také se přiznal, že má rád krev. „Rád k ní čichám a ochutnávám ji,“ řekl mladík u výslechu. Teplický soud o jeho dalším osudu rozhodl už v říjnu. Daniel zůstává v boletickém ústavu v oddělení pro děti s extrémními poruchami chování.

Související články

Další články