Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otřesné chování! Policejní důstojník hodil ženu na betonovou lavici a rozbil jí hlavu

Cassandra Feuerstein z Chicaga se rozhodla podat žalobu na surového policejního důstojníka z obce Skokie poté, co s ní v cele mrštil o betonovou lavici.

Matka dvou dětí údajně asi před půl rokem usnula ve svém automobilu, protože si uvědomila, že požila moc alkoholu. Objevili ji ale policisté, kteří se ji rozhodli zatknout za řízení pod vlivem.

„Zřejmě jsem se nedívala do kamery tak, jak důstojník chtěl,“ uvedla na tiskové konferenci Feuerstein, která podala na důstojníka kvůli jeho neakceptovatelnému chování žalobu – když ji strážci zákona zatkli, chtěli ji vyfotografovat. Jednomu z nich ale během akce došla trpělivost, odvedl ji zpět do cely, kam ji doslova odhodil. Cassandra se udeřila hlavou o betonovou lavici a ihned jí z ní začala crčet krev. Výsledkem byly modřiny, proražená lebka, několik obličejových zlomenin a pohmožděniny.

I když celý incident zaznamenala kamera, nikdo důstojníka nepotrestal. Casssandra se tak rozhodla jednat sama a najala si právníka. Zda se jí ale podaří soud vyhrát, je zatím ve hvězdách.

Související články

Další články