Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Otřesné bitky mladých dívek na Slovensku: Mlátí se hlava nehlava za pár eur

Zdroj: Instagram.com
+ Další fotografie
brutální bitky
Na internetu se objevila řada videí, která šokovala i otrlé jedince. V současné době jsou videa již nedostupná, ale pobuřující bitku stačilo sdílet na sociálních sítích hned několik hvězd včetně Zuzany Plačkové (27). Na videu je spousta mladých dívek z Košic, které se mezi sebou mlátí a ostatní na ně vybírají vstupné.

Desítky mladých lidí všude kolem a uprostřed dvě dívky, které se mlátí hlava nehlava. Takové video se objevilo na internetu a šokovalo i otrlé jedince. Mladé dívky převážně z Košic se kopou a fackují, přičemž další lidé je natáčí.

Na celý případ upozornil portál Refresher.sk. Aby ostatní mladí lidé viděli takzvané turnaje, musí zaplatit vstupné zhruba 20 eur. Policie se již případem zabývá. Ještě než bylo video staženo, stihla jej sdílet řada celebrit jako Zuzana Plačková (27).

„Učte svoje děti, aby chránily slabší. A hlavně aby si uvědomily, že násilím se nikdy nic nevyřeší,“ reagovala slovenská playmate na brutální video.

Související články

Další články