Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Otřesná zpověď zbité matky (26) z Dubí: Pomáhala tonoucímu dítěti, zmlátili ji před dcerou (2)

O incidentu informuje agentura JV Press.
+ Dalších 6 fotografií
Strašlivá událost se stala na dětském brouzdališti, kde se muž zastal ženy, kterou napadla druhá maminka. Žena si totiž všimla, jak chlapeček ubližuje dětem v bazénu, jedno měl dokonce topit a držet mu hlavu pod vodou! Snažila se jen předejít tragédii, romská matka ji ale fyzicky a slovně napadla!

Vladěna T. (26) se snažila pomoct cizímu dítěti a dostala pořádnou nakládačku od romské matky! „V bazénku jsem seděla a hlídala svoji dceru (2). Toho kluka jsem pozorovala delší dobu. Šel po dětech a ubližoval jim,“ řekla serveru blesk.cz.

Všimla si, že romský chlapec ohrožuje zdraví dítěte: „Oběma rukama chytil druhého chlapečka, táhl ho dozadu a držel pod vodou. To už jsem vyskočila a chytila ho za ruce a sundala jej z topícího se dítěte. Řekla jsem mu, že se to nedělá, že by ho mohl utopit,“ popsala mladá žena. Vzápětí se na místě objevila běsnící chlapcova máma. „Začala mi nadávat. Pak mě bila do hlavy, obličeje i krku a tahala mě za vlasy. Vedle jsem slyšela křik svojí vyděšené dcery,“ řekla Vladěna.

Právě David M. (25) se Vladěny zastal a pustilo se do něj hned několik Romů. „Přiskakovali další a další, jako kdyby si chtěl bouchnout každý, než přijede policie. Nikdy mu nepřestanu být vděčná, že se mě zastal,“ dodala zmlácená maminka.

Mohlo by vás zajímat

Další články