Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Otřesná zpověď sousedů Syřana, který znásilnil dívku (18): Nechal kumpány se na ní vyřádit jako na kusu hadru

+ Další fotografie
znásilnění
V německém Freiburgu došlo k hroznému činu. Jednadvacetiletý Syřan Majd H. znásilnil teprve osmnáctiletou dívku. Jakmile s dívkou skončil, tak přišli na řadu jeho kamarádi, kteří dívku znásilňovali dlouhé čtyři hodiny. Pro deník Bild promluvil muž, který násilníkovi pronajímal byt. Podle jeho slov se nájemník nechoval dobře. Zarážející také je, že muž mohl být dávno ve vazbě a k hrůznému činu by nikdy nedošlo.

Jednadvacetiletý Kurd Majd H. přišel do Německa ze Sýrie, aby utekl před hroznou občanskou válkou ve své zemi a pokusil se žít lepší život. Místo toho, aby přijal pomoc a byl vděčný, tak se dal na špatnou cestu.

Již několikrát měl opakující se problémy s policií, které vyústily v naprostý horor. Podle informací deníku Bild přišel Kurd do Německa v roce 2014. Otec se směrem k synovi nevyjádřil příliš lichotivě.

„Majd byl po našem útěku z vlasti hodně agresivní, měl časté problémy s policií a byl dokonce odsouzen.“ Mladý Kurd nikdy nepracoval a nenastoupil ani do školy. Jeho delikty a agrese se neustále stupňovaly. Podle svědků měl údajně obchodovat s drogami.

Pronajímatel domu, ve kterém Kurd žil, se svěřil, že se nikdy nechoval dobře a působil zanedbaným dojmem jako bezdomovec. Majd měl také bít své sousedy a i ty zdravotně postižené, neudržoval pořádek a v bytě to vypadalo příšerně.

14. října měl před diskotékou v křoví znásilnit osmnáctiletou dívku. Když skončil, přivolal své kamarády, kteří dívku znásilňovali dlouhé čtyři hodiny. Ta tvrdí, že než ke znásilnění došlo, tak jí hodil někdo něco do pití, po čem se nemohla prakticky bránit a byla malátná.

Mohlo by vás zajímat

Další články