Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Otřesná vražda těhotné ženy: Budoucí maminku zabili cihlou a holčičku jí vyřízli z dělohy

Otřesná vražda těhotné ženy: Budoucí maminku zabili cihlou a holčičku jí vyřízli z dělohy
Zdroj: unsplash.com
vražda
Čtyřiadvacetiletá budoucí maminka byla odporně zavražděna svými přáteli. Ti jí vyřízli nenarozené dítě z břicha. Její kamarádka totiž nedávno potratila vlastní miminko a toužila po jiném. Partneři se tak rozhodli ženu zabít a dítě ukrást.

Bestiální čin se odehrál v brazilském městě Canelinha ve státě Santa Catarina. Tam byla zavražděna čtyřiadvacetiletá Flavia Godinho Mafra, které nemilosrdně vyřízli dítě z dělohy. Žena byla ve 36. týdnu těhotenství a brzy měla svého potomka porodit.

Dítě odnesla do nemocnice bývalá kamarádka ze školy a její manžel. Oba dva byli zadrženi policií. Pár údajně přichystal oslavu pro budoucí maminky, na kterou Flaviu přilákal. Kamarádčin partner podle webu Daily Mail následně ženu ubil cihlou.

Údajně vedl pár k vraždě fakt, že zatčená žena v lednu letošního roku přišla o vlastní dítě. Byla tak posedlá získáním cizího. Soudní pitva nyní potvrdí, zda bylo nenarozené dítě odebráno z dělohy, když byla matka naživu, nebo až poté, co zemřela.

Podle serveru NSC Total je holčička v dětské nemocnici pod dohledem lékařů. Jsou jí podávána antibiotika a léky proti bolesti. Naštěstí je v dobrém zdravotním stavu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy