Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Otřesná tragédie: Slavnému sjezdaři Bodemu Millerovi se utopila dcera

Bodemu Millerovi se utopila dcera
Olympijského vítěze a několikanásobného mistra světa v alpském lyžování Bodeho Millera (40) stihla otřesná tragédie. Jeho rok a půl stará holčička se nešťastnou náhodou utopila v bazéně.

Slavný lyžař Bode Miller a jeho žena Morgan šli v neděli na návštěvu k sousedům v Orange County v Kalifornii, skončilo to nepředstavitelným neštěstím. Jejich teprrve devatenáctiměsíční dcera Emeline se za zatím nevyjasněných okolností ocitla u bazénu a utopila se v něm.

„Jsme více než zdrceni. Naše malá holčička zemřela. Ani za milion let bychom nevěřili, že budeme zažívat tak strašnou bolest. Byla milovaná a nikdy na ni nezapomeneme,“ napsali zlomení rodiče na Instagram. Tragédie zasáhla celý sportovní svět, kondolovali jim hvězdy lyžování včetně Lindsey Vonn.

Emeline byla Bodeho čtvrtým dítětem, se svou druhou manželkou Morgan má ještě syna. Další dvě děti má s dalšími dvěma ženami.

Mohlo by vás zajímat

Další články