Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Otřesná tragédie: Požár, ve kterém uhořely 4 holčičky, založila jejich matka?!

požár
Obrovská tragédie se stala v obci Richnava na východním Slovensku. Podle serveru Aktuality.sk kolem třetí hodiny ráno vzplanul jednopatrový dům. Požár připravil o život pět lidí a z toho čtyři děti. Příbuzní rodiny se domnívají, že požár pravděpodobně založila matka dívenek.

„Následkem požáru došlo k propadnutí střechy. Při příjezdu hasičů na místo bylo během průzkumu zjištěno, že se v objektu nachází pět uhořelých osob, z toho čtyři děti,“ sdělili hasiči. V domě uhořela matka a čtyři děti, podle pluska.sk.

Ke strašnému neštěstí došlo v obci Richnava na východním Slovensku. Příčina požáru domu zatím zůstává neznámá. Na místo tragédie míří expertní skupina slovenského ministerstva vnitra.

Osmadvacetiletá žena den před velkou tragédií zapíjela na smuteční hostině pohřeb svého otce. Tam také měla prohlásit, že chce skoncovat se životem. Jednoduché to rozhodně neměla. Na výchovu čtyř dětí zůstala úplně sama, jelikož její muž odešel za jinou.

Sebevražedné sklony se u ní neprojevily poprvé. Příbuzní se tedy domnívají, že požár mohla založit klidně samotná matka.

Mohlo by vás zajímat

Další články