Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Otřesná tragédie na Kladensku: Třináctiletý kluk skočil do rybníka, už nevyplaval

Otřesná tragédie na Kladensku: Třináctiletý kluk skočil do rybníka, už nevyplaval
Zdroj: archiv
tragédie
Na Kladensku došlo v pondělí odpoledne ke strašlivé tragédii, když se v rybníku Hřebeč utopil teprve 13letý chlapec. Po skoku do vody nevyplaval a začaly po něm pátrat všechny záchranné složky. Bohužel byl nalezen bez známek života. Informoval o tom web TN.cz.

Další obětí utopení letošního léta se stal teprve 13letý chlapec, který skočil do rybníku Hřebeč na Kladensku. Dítě skočilo do vody a na hladinu nevyplavalo, jeho tělo nebylo k nalezení. K místu okamžitě vyrazily záchranné složky, které chlapce nalezly krátce před čtvrtou hodinou. Bylo však pozdě. Po zhruba dvouhodinovém pátrání našli chlapce mrtvého.

Druhý případ utonutí za dva dny

"Došlo k utonutí chlapce na Kladensku. Dostali jsme oznámení a hlídka na místo dorazila ve velmi krátkém čase. Policisté se snažili o resuscitaci, ale bohužel už se ho nepodařilo zachránit," uvedla pro TN.cz mluvčí středočeské policie Michaela Nováková.

Později středočeská záchranka informovala o tom, že případ skončil úmrtím. "Za poslední dva dny je to druhý případ s tragickým koncem," uvedli na Twitteru.

Léto plné tragických utonutí

Letošní léto je opravdu tragické, co se utonulých dětí týče. Na začátku července přišel o život teprve sedmiletý chlapec, když se utopil na dětském táboře na Liberecku Další tragédie se stala na řece Sázavě ve Středočeském kraji, kde se dlouhý čas pátralo po zmizelých 16letých chlapcích. Oba dva byli nalezeni pod jezem bez známek života.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy