Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Otřesná proměna Renée Zellweger: Z přirozeně krásné herečky v silikonovou ženštinu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
bridget
Renée Zellweger (50) milovaly ženy po celém světě. Když se v roce 2001 předvedla v trháku Deník Bridget Jonesové jako normální, obyčejná ženská, která má stejné problémy jako mnoho ostatních žen, okamžitě se stala vzorem. Bohužel nikdo z nás nemládne a herečka je typickým příkladem toho, kam by ženy rozhodně zajít neměly. Podívejte se, jak šel čas s jednou z nejoblíbenějších hereček, která se postupem let proměnila v plastikovou příšeru.

Je tomu už neuvěřitelných osmnáct let od doby, kdy se na filmových plátnech objevil již kultovní film Deník Bridget Jonesové. Příběh o tlusté třicítce, která si ze všeho nejvíce přeje shodit pár kilo a najít pana božského si zamilovaly ženy po celém světě.

Hlavním důvodem bylo, že příběh Bridget Jonesové byl stejný, jako má spousta nešťastných žen snažících se zhubnout a najít kvalitní vztah. Renée Zellweger se stala doslova hrdinkou. Ženy a dívky na ní milovaly její přirozenost, vtip a půvab.

Jenomže Renée Zellweger má evidentně velké potíže se stárnutím. V roce 2014 se ukázala ve společnosti a téměř nikdo ji nepoznal. Bylo na ní poznat, že prošla pod rukama plastického chirurga, a to nejednou.

Místo toho, aby si vzala ponaučení a přestala si naprosto zbytečně ničit vzhled, tak v jeho devastaci pokračuje dál. V současné době je svému původnímu já podobná již minimálně. Nechceme ani vědět, jak bude vypadat za pár let.

Související články

Další články