Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Otřesná nehoda: Tři mladí hokejisté se zabili při bouračce, nebylo jim ani 18 let

Otřesná nehoda: Tři mladí hokejisté se zabili při bouračce, nebylo jim ani 18 let
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Nehoda

Kanadský hokej je v slzách. Při tragické autonehodě v provincii Britská Kolumbie zemřeli tři mladí hokejisté Parker Magnuson, Ronin Sharma a Caleb Reimer. Podle portálu Global News narazili autem v sobotu kolem třetí hodiny ráno do stromu.

Parker Magnuson, Ronin Sharma a Caleb Reimer byli nejlepší kamarádi a hokej spolu hráli už odmala. Společně nastupovali dlouhé roky za klub Delta Hockey Academy. Podle jejich kamarádky Adriany D’Alessandro žili jen pro hokej a snili o nejvyšších metách. Těch se ale nedočkají, protože přišli o život během hrozivé autonehody.

Kolem třetí ráno narazili autem do stromu poblíž kanadského Surrey. Všichni tři utrpěli zranění neslučitelná se životem a zemřeli na místě havárie. Jejich věk se přitom pohyboval mezi 16 až 17 lety. Příčina nehody zatím není známá.

Přátelé jsou zdrceni

"Je to nepopsatelné. Byli to tři úžasní lidé, kteří měli před sebou jasnou budoucnost. Tu bolest nemohu ani vyjádřit slovy. Je to prostě otřesné," uvedla pro portál Global News D’Alessandro, blízká přítelkyně Sharmy a Reimera.

"Ani tomu nemohu uvěřit. Je to prostě něco, co nemůžete vymyslet. Musíme teď být společně silní a udržet vzpomínku na ně do konce života,“ dodala zdrcená kamarádka.
Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy