Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Otrávený režisér Kačena 3 měsíce po neštěstí: Bolestné vzkazy přítelkyně mluví za vše

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
zdravotní stav
Přesně před třemi měsíci spadl divadelní režisér Jan Kačena (38) do šachty s jedovatými plyny. Odklopil víko, ztratil vědomí a zůstal v ní uvězněn dlouhých 40 minut. Podle lékařů má údajně z 99 procent poškozený mozek, milující přítelkyně Kateřina (32) přesto věří, že se probudí a bude jako dřív. Z jejích bolestných slov ale vyplývá, že zázrak se zřejmě zatím bohužel nekonal.

Ohromné neštěstí se stalo na začátku září. Režisér Jan Kačena (38) chtěl v Mariánských Lázních inhalovat halucinogenní výpary z pramene, jenomže ztratil vědomí a do šachty spadl. Ještě předtím totiž odklopil její víko…

Kačenova milující přítelkyně Kateřina (32) neztrácí ani po třech měsících naději, z jejích slov však lze vyčíst, že se režisérův zdravotní stav nelepší. „Holčina (pes, pozn. red.) je už trochu větší, ale pořád voní jako morče. Strašně moc mně i jí je nějak neúplně. Tak už, už… prosím,“ posteskla si v listopadu na sociální síti.

V šachtě s jedovatými plyny zůstal Kačena uvězněn dlouhých 40 minut. Na místě byli jako první policisté, záchrannou akci však mohli provést až hasiči se speciálním vybavením. Po vyproštění režiséra dalších 30 minut oživovali. Už v září se mluvilo o tom, že má Kačena podle lékařů údajně z 99 procent poškozený mozek.

Hradba bolestného mlčení

Kateřina zpočátku informovala o vývoji jeho zdravotního stavu, potom se však odmlčela. Její předešlé zprávy sršely optimismem a vírou, že se Kačena probudí a život se zase vrátí do normálu. Po dlouhých týdnech čekání se ale zdá, že i Kateřina potřebuje přijít na jiné myšlenky. „Je nějakej seriál, kterej je trochu jak po lotobotomii (např. Sex ve městě), ale ne tak imbecilní a idiotskej jako Gossip Girl? S dabingem? Za nějakej tip líbám ruce z dálky,“ prosila třeba kamarády.

Technici poklop od šachty bezprostředně po tragédii zabezpečili, aby se podobné neštěstí už nemohlo opakovat. Reportérům eXtra.cz zároveň svěřili místní, že nic takového se v minulosti nikdy nestalo. Mládež z Mariánských Lázní sice výpary z pramene chodí inhalovat docela běžně, vždycky však pouze přes brčko, ne přímo ze šachty.

Mohlo by vás zajímat

Další články