Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Otloukánek David od Shopaholicadel: Z despotické expřítelkyně si teď utahuje

Clash of the Stars: David Pražák vtipkuje na účet Shopaholicadel
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
clash of the stars

David Pražák alias Fregamer, který je známý zejména jako bývalý přítel Shopaholicadel, se připravuje na zápas v Clash of the Stars. V kleci si to rozdá s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. David nyní na svůj Instagram sdílel zákulisí příprav na zápas, bez vtípků se to neobejde. Srandu si dělá i z chození na záchod.

David Pražák, expřítel Shopaholicadel, se chtěl Clashe zúčastnit již před nějakou dobou, kdy poprvé Kluka s kamením vyzval. Jeho bývalá přítelkyně, influencerka Adéla Pulcová, mu to ale zakazovala. Z plánovaného zápasu tedy sešlo. „Tam to záleží na Adéle. Ona se o něj bála, jednalo se dokonce i o penězích. Bylo toho hodně,“ prozradil dříve Ondřej v rozhovoru pro Expres. V červnu k diskutovanému zápasu konečně dojde. David poctivě trénuje, o čemž své fanoušky informuje na svém Instagramu.

Díky rozchodu s Adélou může nyní poctivě trénovat. Trénink se ale neobejde bez všelijakých legrácek. „Trenére, kam si můžu odskočit?“ ptá se Pražák. „No hele 20 minut odtud je KFC, takže jestli chceš do KFC, jak jsi zvyklej. Jestli je ti to jedno, tak se tady vychčij do řeky a pohoda,“ odpovídá trenér. „Tak já jdu do řeky,“ směje se David.

David objevil další byznys, peníze mu tečou do kapsy

David v poslední době na sociálních sítích ukazuje, jak se mu daří. Má přítelkyni, se kterou čekají dítě, uspořádal první sraz s fanoušky. Daří se mu i po finanční stránce, společně s Markem Valáškem alias Datlem začali sázet a David si tak mohl koupit auto. Peníze se mu zalíbily. Jeho Instagram zaplavily příspěvky o nadcházejícím zápasu v Clashi. Láká své fanoušky ke koupi lístků. Pokud si fanoušci koupí lístek přes jeho odkaz, Davidovi potečou do kapsy další peníze.

Kontroverzní zápas si jistě nenechá ujít ani Shopaholicadel. V minulosti dokonce prozradila, koho hodlá podpořit. David to není, svou podporu vyjádřila Ondřejovi. Ten byl ze zjištění překvapen: „Ona mi píše, volá mi, volá mi v nevhodných situacích a já si to občas nepřeju. Divím se, že zrovna mě podporuje,“ ​vyjádřil své překvapení Untermüller v rozhovoru pro eXtra.cz.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy