Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

+ Dalších 5 fotografií

Modelka Aneta Vignerová vzala na milost scenáristu Petra Kolečka, tedy svého záletného partnera a otce jejich společného syna Jiříka. Kolečko se po několikaměsíčním vztahu s herečkou Denisou Nesvačilovou rozhodl zabojovat o návrat ke své předchozí partnerce. V rozhovoru pro eXtra.cz Aneta velmi otevřeně promluvila o svém staronovém vztahu i o žádosti o ruku. 

Musí zabojovat

Blíží se Vánoce, svátky, které snad každý rád tráví v rodinném kruhu. Stejně tak smýšlí i modelka Aneta Vignerová, která podle svých slov doufá, že Štědrý večer společně s ní stráví i tatínek jejího syna Jiříka, scenárista Petr Kolečko, který se po odluce a krátkém vztahu s herečkou Petrou Nesvačilovou vrátil zpět ke své rodině.

Krásná modelka prozradila, že je potřeba dávat druhou šanci. Byla by ale schopná odpustit nevěru i potřetí? "Je to na dobré cestě, jsem za to ráda. Ale třetí šance se nedává," uvedla pro eXtra.cz Aneta, která připustila, že už se těší, až se celá situace konečně uklidní. "Už bych si to chtěla užít a v hlavě si to srovnat sama pro sebe," dodala Vignerová.

"Nejsem jediná žena v České republice, která tohle zažila, a občas si říkám, že všechny tyhle ženy už si musí říkat: Proboha, Aneto, už o ničem nemluv, už nic neříkej," poznamenala Vignerová se smíchem, následně ale opět zvážněla. "Ale samozřejmě ty věci jsou těžký, takže musíme trošku zabojovat, uvidíme, jakým směrem se to bude vyvíjet. Snažíme se oba dva a myslím si, že je to důležitý, protože spolu máme dítě," dodala bývalá Miss České republiky z roku 2009.

Zvládneme to

Přestože se jako partneři objevili v situaci, která není jednoduchá, nemají prý v plánu vyhledávat odbornou pomoc párového terapeuta. "Já si myslím, že to zvládneme," řekla v rozhovoru Aneta sebejistě. "Každý člověk v životě udělá nějakou chybu, a když se odpustí, je důležitý se v tom potom nějak nepatlat a uvidíme. Já fakt říkám, že je mi fajn, a věřím a doufám, že nám fajn bude," dodala modelka, která si před Vánocemi přijela užít zimní atmosféru sousedního Slovenska do Grand Hotelu Jasná v Tatrách.

Snaha o stmelení a vytvoření úplné a funkční rodiny pro malého Jiříčka byla podle Anety v zájmu obou. "Bylo to společné téma. Nějak jsme se spolu viděli, ale není to jen kvůli synovi, je v tom zainteresováno více lidí a já nechci být necitlivá. Je to naše soukromá věc a nechtěla bych ji řešit," uvedla Aneta, která se k návratu ke Kolečkovi vyjádřila pro pořad ShowTime.

V tom, kdyby nyní nevěrný Petr Kolečko před Anetou poklekl a požádal ji o ruku, má vysoká brunetka naprosto jasno. "Rozmýšlela bych se, určitě," řekla zcela otevřeně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy