Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Otevřená zpověď Týnuš Třešničkové: Cítila jsem bolest jako při porodu a nic neviděla

Otevřená zpověď Týnuš Třešničkové: Cítila jsem bolest jako při porodu a nic neviděla
Zdroj: archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 6 fotografií
Popáleniny
Stačí jedna vteřina a život se nám může obrátit vzhůru nohama. To samé si prožila i známá influencerka Týnuš Třešničková (24), když ji barmani v Turecku popálili při ohnivé show. Na Instagramu se však snaží vypadat spokojeně a krásně. Jak se teď cítí a co při strašlivé nehodě prožívala?

I dovolená, na kterou se těšíme celou věčnost, se může proměnit v katastrofu a životní trauma. Své o tom ví Týnuš. S tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem letěli na podzim 2018 do Turecka, kde navštívili jednu z místních restaurací. Tam se celá tragédie odehrála.

"Posadili nás k baru a čekali jsme na stůl. Barmani se rozhodli, že předvedou ohnivou show. Jenže se jim to nepovedlo, bouchlo to, začalo hořet, bohužel přímo přede mnou," vzpomínala na tragédii Třešničková pro magazín MF Dnes. "Nevěděla jsem, co se děje. Černo před očima. Nejvíce mě vyděsilo, že jsem přišla o zrak," dodala.

Nepopsatelná bolest

Jak se vlastně v té chvíli Týnuš cítila? "Často jsem nad tím přemýšlela. Možná jsem byla v takovém šoku, že jsem bolest nevnímala. Je to asi podobné, jako když ženy po dlouhém a těžkém porodu říkají, že na bolest úplně zapomněly, že si ji nepamatují."

Vypukla panika. "Nejpopálenější jsem měla horní část těla, která byla odhalená. Spodní část tváře, dekolt. Uhořela mi část vlasů," popisuje tu hrůzu Týnuš.

Člověk si začne vážit obyčejných věcí až tehdy, když se mu stane něco strašného. Svobody vyjít si ven na vzduch si dnes váží i influencerka Týnuš.

"Pokaždé mě těší, že můžu vyjít ven, na vzduch," svěřila se Týnuš, která dál úspěšně funguje na Instagramu, kde má přes 470 tisíc sledujících, a fanoušci ji podporují. "Bohyně, moc ti to sluší," zní jeden z mnoha pozitivních komentářů. Budeme držet palce s dalším uzdravováním.

Související články

Další články