Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Otevřená zpověď Shopaholicadel: Tvrdila jsem, že mě moje máma nechala zneužít. Nevím, jak se jí omluvit, přiznává

+ Dalších 8 fotografií

Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel se na internetu prezentuje způsobem, který je pro mnoho lidí nestravitelný. Problémy prý způsobila i svojí matce, která jí nyní není schopná odpustit. Čeho se influencerka dopustila? O tom se rozpovídala v otevřeném rozhovoru ve studiu Extra Host. 

Zneužití v dětství

Jedna z nejkontroverznějších postav českého internetu Adéla Pulcová alias Shopaholicadel má velmi komplikované rodinné vztahy. Otec ji opustil, když byla ještě dítě, a s maminkou a sestrou je v minimálním kontaktu. Jak ale přiznává, může si za to sama.

Adélině sestře a mamince prý její vystupování na internetu přineslo mnoho problémů. „Kvůli mojí osobě a tomu, co jsem o nich řekla na internetu, neměla jsem to říkat, to přiznávám, tak je lidi ošklivě otravovali na ulici,“ řekla známá youtuberka v intimní zpovědi v pořadu Extra Host.

Pulcová v rozhovoru prozradila, za co ji vlastně rodina odsoudila. „Já jsem o mojí mamce řekla, že mě nechala znásilnit,“ šokovala Shopaholicadel. „To ale nebyla pravda, lidi si to jen blbě vysvětlili. Já jediný, co jsem řekla, bylo, že jsem tenkrát byla v nemocnici v Český Lípě na gynekologii a měla jsem jít na operaci. Tam mi doktor řekl, že prý vidí, že jsem byla sexuálně zneužitá, což je prostě kravina,“ vyprávěla influencerka s tím, že nechápe, jak to mohl z vyšetření zjistit.

Touha po odpuštění

„Lidi to pak blbě pochopili a řekli, že mě moje máma nechala znásilnit, prostě to blbě pochopili,“ klepala si na čelo Pulcová. Jaká je ale pravda a zda se v případě zneužití nejedná pouze na potlačenou vzpomínku a incident, který je traumatizující jak pro samotnou youtuberku, tak pro její matku, to vědí jen ony dvě.

To nebylo jediné, co Shopaholicadel své mamince vyčetla. „O mojí mámě jsem pak ještě řekla, že mě týrala. No prostě tohle jsem asi říkat neměla,“ uznala. „Proto to mámu naštvalo a vytočilo,“ dodala s tím, že by její rodina omluvu zřejmě už ani nepřijala, protože jí prý odpustili tolikrát, že tohle už odčinit asi nepůjde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy