Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Otevřená zpověď Natálie ze Svatby na první pohled o nahých fotkách: Bylo mi 15 a...

Otevřená zpověď Natálie ze Svatby na první pohled o nahých fotkách: Bylo mi 15 a...
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 9 fotografií
ROZHOVOR
Před pár měsíci odstartoval na televizních obrazovkách unikátní experimentální projekt Svatba na první pohled, který dal dohromady dva naprosto neznámé lidi, kteří se nikdy předtím neviděli a neznali. Po svatbě přišla na řadu svatební cesta, během které se měly páry seznámit a následně prožít dva týdny ve společné domácnosti. Prvním párem, který si řekl své "ano" byla půvabná Natália (23) a František (37). Během reality show na sympatickou Natálii vyplavaly ožehavé snímky a okamžitě se rozhořely diskuze, zda náhodou netočila filmy pro dospělé. Natálka se rozhodla promluvit pro eXtra.cz a celou nepříjemnou situaci uvedla na pravou míru.

Vztah Natálie a Františka nezačal vůbec pohádkově. Zatímco během jejich svatebního dne panovala značná nervozita, jelikož se nevěsta a ženich viděli poprvé v životě, tak na kouzelné svatební cestě v Zanzibaru se mezi Františkem a Natálkou rozhořela velká krize.

Jak sama Natálka několikrát v show Svatba na první pohled poznamenala, na Františka se nedokázala správně napojit a neustále spolu řešili nějaké problémy. Sympatické Natálii vadilo, že František moc mluví a ona má ráda svůj klid.

František zase na upozorňoval na to, že Natálie by se mohla více rozmluvit a nebýt tak uzavřená. Ledy se konečně prolomily během jejich společného bydlení a nakonec se oba rozhodli, že štěstí zkusí společně.

Během natáčení se na sociálních sítích objevily dost ožehavé a erotické snímky Natálky a lidé začali okamžitě diskutovat o tom, zda není blondýna ze Svateb náhodou herečka z filmu pro dospělé. Natálka se rozhodla, že o své nepříjemné, ale cenné životní zkušenosti promluví.

Byla jsem mladá, naivní a věřila, že lidé nejsou zlí

Asi jako úplně první diváky napadlo, zda si Natálie dopředu dostatečně neuvědomila, že jakmile se objeví ve veřejném prostoru, tak si její "hříchy" z minulosti cestu ven zkrátka najdou.

"Upřímně řečeno? Vůbec mě to nenapadlo, jelikož jsem si asi naivně do teď myslela, že nejsou lidé až tak zlí.. a taky jsem na to vše zapomněla. Přece jenom je tomu až 8 let," vysvětluje Natálie v rozhovoru.

"Fotky vznikly, když mi bylo 15 let a měla jsem první “vztah”, byla jsem mladá a zamilovaná. Fotky byly pořízeny mým prvním klukem a jenom pro něj, na památku. V tu danou chvíli jsem mu věřila," popisuje svoji mladickou nerozvážnost, se kterou se setkává bohužel spousta dalších mladých žen a slečen.

Na sociálních sítích se objevily spekulace, že Natálie jistě musela točit nějaký film pro dospělé a to jsou střípky z něj. To však ale účastnice Svateb na první pohled odmítá. "Heleďte se, nevím, co se kde šíří, protože co já vím, tak filmy pro dospělé jsem nenatáčela. Já bych asi spíš nevěřila všemu, co se píše na sociálních sítích. Ne vždycky je to pravda, ale někteří lidi jsou v tomhle prostě jednodušší," dodává.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy