Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Otevřená zpověď Madonny: Znásilnili ji s nožem v ruce! Teď o tom točí film

Madonně bývá obvykle jedno, co si o ní ostatní myslí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
osobní příběh
Madonna (62), sexsymbol 80. let a multitalentovaná zpěvačka, už sice není nejmladší, ale stále se jí na sebe daří poutat pozornost. Nedávno se na Instagramu pochlubila oslavou svých narozenin na Jamajce, kde se nechala vyfotit s jointem v puse a talířem plným marihuany. A teď chce „prodat“ i své vlastní znásilnění, když jí bylo 20 let. Scéna, na kterou by jiní nejradši zapomněli, se má totiž údajně objevit i v připravovaném životopisném filmu o Madonně.

Madonna je nejen talentovaná performerka, přesvědčivě se předvedla i v několika filmových rolích, ale také režisérka. A do režisérského křesla usedne i při vzniku vlastního životopisného snímku. Ke scénáři spojila síly s přední scenáristkou filmů jako Juno nebo Znovu a jinak, bývalou striptérkou Diablo Cody. Která ze žen se rozhodla do filmu vylíčit i tu osudnou noc, když bylo Madonně pouhých 20 let a pod pohrůžkou se stala obětí násilníka, není jasné.

„New York pro mě vždy nebyl vším, jak jsem si představovala. Nepřivítal mě zrovna s otevřenou náručí. První roky jako by mi držel u hlavy zbraň. Vláčeli mě s nožem za zády na střechu, kde mě pak znásilnili. Třikrát se mi vloupali do bytu. Nevím proč, když jsem tam nic neměla po tom, co mi ukradli jedinou cennou věc, rádio,“ uvedla zpěvačka už dříve v článku pro časopis Harper´s Bazaar.

Důvodem, proč neoznámila celou věc na policii, bylo, že se styděla popsat nehezký zážitek před soudem. Otázky, které pokládají, jsou vždy osobní a na tělo. Pro oběti znásilnění můžou být ponižující. Madonna uvedla, že proto nechtěla jít s pravdou ven, připadala si už dostatečně ponížená.

Madonnina zpověď

„Ztratila matku kvůli rakovině prsu, když jí bylo pouhých pět let. To je něco, přes co se dítě nikdy nedostane. Svou bolest ale přetvořila v to dobré a kreativně využila, což je potřeba ocenit,“ řekl zdroj blízky Madonně.

„Šokující momenty jsou součástí její DNA. Pro Madonnu je to doslova její osobní katarze. Odkrývá vzpomínky, které zůstaly dávno zapomenuty,“ dodal zdroj pro server Mirror.

Zpěvačka se na Instagramu svěřila svým fanouškům, že při psaní scénáře zapomíná, že píše o sobě. „Nechci napsat žádnou sčku! Ale ani nemusím. Pravda vás osvobodí a zároveň umí být tak zraňující.“ Film bude dobrodružstvím o umělkyni, zpěvačce a tanečnici, která se snaží prosadit na své cestě životem, napsala ke svému postu na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy