Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Otevřená zpověď fotbalisty Daniela Koláře: Jak prožíval smrt své ženy, kterou mu vzala rakovina?

Daniel si prošel životním peklem.
Tohle ho muselo stát opravdu hodně psychických sil. Daniel Kolář poskytl projektu Bez frází rozhovor, který je opravdu velmi silný. Rozpovídal se v něm totiž o svém soukromí, konkrétně o smrti své ženy!

Mluvil opravdu o všem. O fotbale a jeho zákulisí, o svém životě, ale nejzajímavější bylo povídání o smrti jeho ženy Terezy. Velmi citlivá záležitost, která určitě stála Daniela hodně sil. Zemřela mu na rakovinu!

„Na dovolené v Egyptě Terezu rozbolela záda,“ popisoval Kolář začátek problému s rakovinou. Mluvil i o všech těžkých dnech, kterými si museli společně s Terezou, kterou si dokonce vzal za manželku, projít.

Daniel sice do posledního okamžiku věřil v zázrak, v pomoc z hůry. Bohužel, tělo Terezy bylo rakovinou opravdu hodně prolezlé. "Máte rakovinu třetího stupně, velký nádor na plicích, metastáze v kostech. Jednu z nejhorších variant, co vůbec může být,“ smutně popisoval.

Po její smrti Kolář pochopil, že život není o malichernostech, a hodně dlouho mu trvalo, než se z toho dokázal alespoň nějakým způsobem dostat. Ještě nedávno se neudržel a často brečel a je jasné, že všechny vzpomínky na Terezu mu zůstanou v srdci až do smrti!

Celý rozhovor je k dispozici na serveru: https://www.bezfrazi.cz/…tejsi-cesta/

Mohlo by vás zajímat

Další články