Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Otevřená zpověď fotbalisty Daniela Koláře: Jak prožíval smrt své ženy, kterou mu vzala rakovina?

Daniel si prošel životním peklem.
Zdroj: Instagram
Tohle ho muselo stát opravdu hodně psychických sil. Daniel Kolář poskytl projektu Bez frází rozhovor, který je opravdu velmi silný. Rozpovídal se v něm totiž o svém soukromí, konkrétně o smrti své ženy!

Mluvil opravdu o všem. O fotbale a jeho zákulisí, o svém životě, ale nejzajímavější bylo povídání o smrti jeho ženy Terezy. Velmi citlivá záležitost, která určitě stála Daniela hodně sil. Zemřela mu na rakovinu!

„Na dovolené v Egyptě Terezu rozbolela záda,“ popisoval Kolář začátek problému s rakovinou. Mluvil i o všech těžkých dnech, kterými si museli společně s Terezou, kterou si dokonce vzal za manželku, projít.

Daniel sice do posledního okamžiku věřil v zázrak, v pomoc z hůry. Bohužel, tělo Terezy bylo rakovinou opravdu hodně prolezlé. "Máte rakovinu třetího stupně, velký nádor na plicích, metastáze v kostech. Jednu z nejhorších variant, co vůbec může být,“ smutně popisoval.

Po její smrti Kolář pochopil, že život není o malichernostech, a hodně dlouho mu trvalo, než se z toho dokázal alespoň nějakým způsobem dostat. Ještě nedávno se neudržel a často brečel a je jasné, že všechny vzpomínky na Terezu mu zůstanou v srdci až do smrti!

Celý rozhovor je k dispozici na serveru: https://www.bezfrazi.cz/…tejsi-cesta/

Související články

Další články