Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Otevřená zpověď Filipa Renče, režiséra snímku Lída Baarová: Nechtěli, abych o ní točil film

Dlouhých patnáct let trvalo, než film o hvězdě Lídě Baarové spatřil světlo světa. Proč se vůbec tak stalo, když režisér Filip Renč snil o tom, jak celý trhák natočí? Sám hvězdný filmař se nám svěřil, proč tomu tak bylo, a kdo všechno mu házel klacky pod nohy.

Sešli jsme se s filmařem v oblíbené kavárně celebrit a na Filipu Renčovi (30) bylo vidět, že má velmi dobrou náladu. A není se čemu divit. Vždyť jeho film Lída Baarová v kinech trhá rekordy a vyvolává vášnivé diskuze.

Sám přiznává, že to byl skoro nadlidský úkol, než se jim podařilo dát do kupy celý tým a hlavně peníze na natáčení. Už začal házet flintu do žita, jak léta ubíhala, a loučil se snem, že natočí film o české herečce evropského formátu. Až se mu to po dlouhých patnácti letech splnilo.

Jak to vlastně všechno probíhalo? Kdo ho svou kritikou zklamal nejen po profesní stránce, ale i po lidské? To všechno vám režisér prozradí v našem velmi otevřeném rozhovoru, který vás nenechá chladným.

Související články

Další články