Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Otevřená zpověď Dominiky Gottové: Životní mizérie a znovunalezené štěstí

Dominika Gottová se vyznala ze svých pocitů. Proč se cítila být ztracená?
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
Zpověď

Už to vypadalo na rozvod a Dominika Gottová dokonce před svým mužem Timem Tolkkim ke konci roku 2019 doslova prchla do Česka. Zatímco ona tvrdila, že již není cesty zpět, finský hudebník se nevzdal a nakonec se mu podařilo získat její srdce zpátky. A nyní se zdá, že toho nejstarší dcera Karla Gotta nelituje. V rozhovoru pro eXtra.cz totiž přiznala, že je Tolkki doslova vyměněný. Místo mizérie s ním prý prožívá slast. 

Vztah Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho je jako na houpačce. A aktuálně je vše zalité sluncem. To se alespoň nejstarší dcera Karla Gotta snaží tvrdit v rozhovoru, který během své návštěvy Česka, kde představila svůj videoklip k písni Pro Tebe, který nazpívala spolu s italským producentem Gabrielem Grillottim, poskytla redakci eXtra.cz.

“Takhle výborně jsem se necítila, ani nepamatuju. A může za to Timo,” říká Dominika, podle které jejich vztahu několikaměsíční odloučení, kdy Tolkki koncertoval v Jižní Americe, neuškodilo. Ba naopak!

Odloučení s Tolkkim

“Je rád, že je úspěšný, že může hrát. Když propadal těžkým depresím, tak neměl čtyři roky do čeho píchnout. Teď to začíná zase fungovat. Funguje takto dva roky a je o něj velký zájem. Ty jeho koncerty jsou sice trošičku z ruky, ale zaplať pánbůh za to. Světoznámý muzikant musí jezdit na světová turné. O tom to je. To říkal tenkrát i táta: Timo, tobě se nechce koncertovat, ale musíš. V dnešní době to není o CD, ale o koncertech. Lidi ho chtějí vidět naživo,” vysvětlila Gottová, které jsme se zeptali, zda se nebojí, že se Tolkki vrátí do starých kolejí.

“Timo je na tom psychicky dobře. Nedělá vylomeniny. Jen jak se na mě dívá, tak vím, že pro něj znamenám moc a miluje mě. Dojímá mě to, že je to, že je to jako dřív,” rozplývala se Dominika, která potvrdila, že další stěhování do Česka už nikdy neplánuje.

Nově nalezené štěstí

“Jsem v Helsinkách šťastná. Já a Timo jsme šťastní. Život po jeho boku byl vždy z osmdesáti procent šťastný a zbytek mizérie. Věřím, že teď už žádná mizérie nebude,” říká Dominika, která potvrdila, že s Tolkkim bydlí v sociálním bytě, který získali před rokem.

“My jsme ho sice dostali, ale řádně platíme nájem. Je na dobrém místě. Jen tři minuty na autobus a necelých třicet do centra. Nedaleko našeho bytu je moře. Co víc si přát. Můžeme chodit na procházky do přírody. Je to velmi dobré bydlení. Neslyšíme sousedy a je tam teploučko, i když venku panují mrazy,” uzavřela Gottová.

Jak to má ve Finsku s prací, byla už na hrobě svého slavného tatínka a jak dlouho zůstane v Praze? To přineseme v dalším článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy