Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Otevřená zpověď Adama z Love Islandu: Došla mi trpělivost. Venis je totální psycho, říká

Adam Sedro a Venis Dao
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Kauza

Na sociálních sítích aktuálně rezonuje šokující obvinění Adama Sedra (30), který v podcastu Hodina pravdy obvinil svoji bývalou partnerku Venis Dao (28) z nevěry. Mnohem závažnější je ovšem tvrzení, že má být půvabná influencerka oficiálně provdaná za muže vietnamského původu, přičemž jejich svatba měla proběhnout jen naoko kvůli zajištění trvalého pobytu. Proč Adam odhalil tyto skandální informace, exkluzivně sdělil redakci eXtra.cz. 

Adam Sedro a Venis Dao byli žhavými adepty na celkové prvenství v třetí řadě reality show Love Island. Jejich láska ovšem skončila jen několik týdnů po návratu domů. Přestože oba dva po oznámení rozchodu zarytě tvrdili, že zůstanou přáteli, jejich vztah je aktuálně na ostří nože.

Vzájemnou nevraživost odstartovala žárlivá scéna ze strany Venis. Té se krajně nelíbilo, že si měl Adam začít s její kamarádkou, známou influencerkou a finalistkou Miss Czech Republic Veronicou Biasiol. "Mám pouze dvě zásady. 1. Nelži. 2. Nespi s mým přítelem/expřítelem za předpokladu, že jsi má kamarádka, známá. Nemyslím si, že jsem tak náročná, nebo ano?" zuřila Venis na Instagramu a k tomu o svém expartnerovi prohlásila, že v posteli vydrží sotva pět minut.

Veronica a Venis nejsou kamarádky

Důvěryhodný zdroj ovšem redakci eXtra.cz odhalil, že Venis a Veronica ve skutečnosti žádné kamarádky nejsou. "Viděly se možná na dvou akcích, ale to je tak všechno. Jsou maximálně známé," sdělil zdroj. Tato slova potvrdil i samotný Adam, který si zároveň stojí za tím, že mezi ním a Veronikou k ničemu nedošlo. Nutno podotknout, že pohledný Slovák je po rozchodu s Venis oficiálně nezadaný.

Nevěra a svatba naoko

Přestože se zdálo, že se vyhrocená situace mezi Venis, Adamem a Veronikou uklidnila, nyní Adam vytáhl pořádného kostlivce ze skříně. Svoji bývalou lásku totiž nařkl z nevěry a z toho, že ve skutečnosti je vdanou paní. "Má to v pase i její sestra. Vzala si borce z Vietnamu, který se chtěl dostat do Česka. Paní s morálkou, spirituální se svými zásadami," šokoval svými slovy v podcastu Adriany Brabencové.

Následně v dalším podcastu s Veronicou Biasiol propálil, že Venis měla v minulosti předstírat dva roky vztah s youtuberem, aby si nahnala čísla na Instagramu. Podle zjištění redakce eXtra.cz by se mělo jednat o youtubera Lukáše Prážu, se kterým má Venis dodnes velmi blízký vztah.

Adamovi došla trpělivost

Adam se redakci eXtra.cz svěřil, že mu v poslední době chování ze strany Venis začalo hodně vadit. "Nejdřív se neprávem obula do mě a Veroniky a potom, když jsme byli na Majálese, prošla hned několikrát kolem mě a nezavadila o mě pohledem, přitom já jsem se na ni díval a čekal jsem, že se normálně pozdravíme. A když jí Lu (Lu Jambor, pozn. red.) řekl, že je tam se mnou, pohrdavě mávla rukou," objasnil Adam s tím, že se dlouho snažil být vůči Venis loajální. Jeho pohár trpělivosti ovšem přetekl.

"Celý čas jsem držel hubu a nekopal jsem kolem sebe. Všechno jsem řešil s chladnou hlavou a za zavřenými dveřmi. Už na Love Islandu mi dělala peklo ze života a teď to absolutně nepotřebovala takhle hrotit. Ona je prostě totální psycho," nebral si servítky.

Video: Adam Sedro na tiskovce Miss Czech Republic:

Stručné vyjádření Venis

Naše redakce zkontaktovala i Venis, ta se však k celé záležitosti odmítá vyjadřovat. "Nechci se snižovat na úroveň Adama a Veroniky," vysvětlila svůj důvod mlčení atraktivní tmavovláska, která si téměř všechny účastníky Love Islandu smazala ze svého sledování na Instagramu.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy