Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Otevřeli Maradonovu rakev! Pracovníci pohřební služby ukázali fotky mrtvého fotbalisty

Zdroj: Twitter, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
smrt legendy
Argentinský fotbalista Diego Maradona, který odešel ve věku 60 let, byl pro mnoho fanoušků legendou i bohem. Někteří fandové ale skutečně nemají soudnost a nic je nezastaví. Pracovníci pohřebního ústavu otevřeli rakev a fotky s mrtvým Maradonou dali na sociální sítě.

O obrovském skandálu informují argentinské i britské weby. Tři pracovníci pohřebního ústavu nezvládli odpovědnost, že mají nakládat s tělem zesnulé fotbalové legendy Maradony. U otevřené rakve se vyfotili a fotky se dostaly na sociální sítě.

Jeden z pracovníků pohřební služby byl identifikován jako Diego Molina. U hlavy fotbalového boha se vyfotil se zdviženým palcem. Na druhé fotografii jsou dva muži stojící vedle otevřené rakve.

Vedoucí pohřebního ústavu Sepelios Pinier v Buenos Aires tvrdí, že tito muži byli jen externími pracovníky. „Po skandálu byli ihned propuštění,“ uvedl Diego Picon. „Můj táta má 75 let a oba tu pláčeme. Pláče tu i můj bratr. Ten chlap (Molina) není naším zaměstnancem, ale byl pouze najat, aby nám pomohl naložit těžkou dřevěnou rakev,“ dodal Picon pro TN.com.

V Argentině byl vyhlášen třídenní státní smutek. Diego Armando Maradona byl pohřeb s poctami, jaké se dosud žádnému sportovci nedostaly. V ulicích nejen hlavního města se za Maradonu konají tryzny a vzpomínkové akce.

Související články

Další články