Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Otevírací doba na Silvestra a Nový rok: Jak budou mít otevřeno Tesco, Kaufland, Lidl a další

Otevírací doba na Silvestra a Nový rok: Jak budou mít otevřeno Tesco, Kaufland, Lidl a další
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Otevírací doba
Silvestr pomalu klepe na dveře. K Novému roku neodmyslitelně patří velkolepá oslava. A pro takové příležitosti je důležité být dobře připraven a mít zásobu tyčinek, brambůrek a třeba i nějakou tu lahvinku. Většina z nás se pro silvestrovské občerstvení musí vydat do obchodů. Jak ale budou mít 31. 12. a 1. 1. otevřeno české supermarkety a hypermarkety?

Podívejte se, jak bude mít otevřeno váš oblíbený obchod. Brány chrámů konzumu se totiž na Silvestra - 31. prosince - zavřou v různou dobu.

Tesco – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Tesco zavře své supermarkety a hypermarkety poslední den v roce po 17. hodině, do pěti hodin odpoledne tedy máte ještě možnost nakoupit. Prvního ledna však budou prodejny Tesco zavřeny úplně.

Kaufland – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Na Silvestra 31. prosince budou mít všechny prodejny Kaufland otevřeno od 7 hodin ráno do 18 hodin odpoledne. Prvního ledna pak zůstanou obchodní domy německého řetězce zavřeny po celý den.

Globus – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

V hypermarketech Globus 1. ledna nenakoupíte. V úterý 31. prosince tam ale nakoupíte. Většina z prodejen bude mít otevřeno buď do 17 nebo 18 hodin. Do kolika budou mít konkrétní prodejny otevřeno, se můžete informovat na webových stránkách nebo na infolince 800 241 242.

Makro – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Oblíbený řetězec podnikatelů bude mít na Silvestra otevřeno od 8 hodin ráno do 18. hodiny odpolední. Pro zlaté zákazníky bude otevřeno už od 7, ale zavírat se pro ně bude také v šest hodin večer. První den v novém roce pak bude zavřeno, a to pro všechny.

Albert – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Na Silvestra v úterý 31. prosince budou obchody Albert otevřeny do 18 hodin. Otevírací doba se ale může u různých prodejen lišit, obzvláště pak u těch v obchodních centrech. Záleží na dohodě s pronajímateli. Které konkrétní obchody Albert budou mít otevírací dobu zkrácenu, naleznete ve fotogalerii. Na Nový rok, tedy 1. ledna, budou všechny prodejny zavřeny celý den.

Lidl – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

V prodejnách Lidl budete moci na Silvestra nakoupit až do 17. hodiny. Prvního ledna tam ale nenakoupíte nic, protože bude po celý den zavřeno.

Penny Market – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Ve státní svátek 1. ledna v Penny nenakoupíte. Ovšem 31. prosince ano. Brány budou otevřeny od sedmé hodiny ranní až do pěti odpoledne.

Billa – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

Všechny obchody Billa budou mít stejnou otevírací dobu jako Penny. 31. prosince budete moci nakoupit od sedmi ráno až do 17 hodin. 1. ledna ale bude zavřeno.

Palladium Praha, OC Nový Smíchov, Centrum Černý Most, Galerie Butovice, OC Letňany, OC Chodov, Galerie Harfa, Olympia Brno atd. – otevírací doba 31. prosince a 1. ledna

U velkých obchodních center záleží na jednotlivých prodejnách, jestli budou mít na Silvestra zkrácenou pracovní dobu. 1. ledna však bude většina z nich zavřena. Informujte se na webových stránkách nebo infolince obchodního centra nebo obchodu, který máte v plánu navštívit.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy