Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Otevírací doba na Den vítězství: Jak budou 8. května otevřené Tesco, Lidl, Kaufland a další

Otevírací doba na Den vítězství: Jak budou 8. května otevřené Tesco, Lidl, Kaufland a další
Zdroj: profimedia.cz
přehled
Otevírací doba na Den vítězství se bude ve všech obchodech lišit. Nakoupíte si na tento státní svátek v Kauflandu, Tescu, Lidlu, Albertu, Bille a dalších supermarketech? Právě 8. května mohou markety kvůli nouzovému stavu otevřít. Kdo toho využije a kdo ne? Připravili jsme pro vás podrobný přehled.

Tesco - otevírací doba 8. května

Zatímco na Svátek práce si lidé mohli v prodejnách Tesco nakoupit, řetězec zavře své supermarkety a hypermarkety na Den vítězství 8. května. „Osmého máme zavřeno tak, jak to mělo být původně. Chceme, aby zaměstnanci mohli odpočívat,“ řekl tiskový mluvčí sítě Tesco Václav Koukolíček.

Lidl - otevírací doba 8. května

Dne 8. května budou všechny pobočky řetězce Lidl zavřené. Mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá pro eXtra.cz potvrdila, že otevření na tento den kvůli nouzovému stavu nezvažují.

Kaufland - otevírací doba 8. května

Německý řetězec Kaufland má jen velké prodejny a ačkoliv by mohly být 8. května kvůli nouzovému stavu otevřeny, nenakoupíte si v nich.

Albert - otevírací doba 8. května

Supermarkety a hypermarkety Albert budou mít 8. května zavřeno. Na Den vítězství si v nich tudíž nenakoupíte. Ačkoliv by pobočky mohly být vzhledem k nouzovému stavu otevřené, vedení se rozhodlo zavřít.

Penny Market – otevírací doba 8. května

I Penny Market bude mít 8. května zavřeno. Stejně jako další markety, ani v Penny nevyužijí možnosti nechat otevřeno. Na Den vítězství si v nich tudíž nenakoupíte.

Billa – otevírací doba 8. května

Všechny obchody Billa přesahují 200 metrů čtverečních, o svátcích tedy běžně zavírají. Nouzový stav by sice povolil jejich otevření, ale přesto si v nich 8. května nenakoupíte. Výjimkou je Billa na pražském Letišti Václava Havla a také na pražském hlavním nádraží.

Globus – otevírací doba 8. května

V hypermarketech Globus dne 8. května nenakoupíte, v Den vítězství budou pobočky zavřené. Mluvčí Lutfia Volfová pro eXtra.cz uvedla, že zaměstnancům tak bude dopřán den odpočinku.

Makro - otevírací doba 8. května

Oblíbený řetězec podnikatelů Makro zůstane jako jediný na Den vítězství svým zákazníkům otevřený, a to s běžnou otevírací dobou. Podrobný přehled otevřených a zavřených obchodů naleznete v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy