Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Otesánci v Policii v akci? Tyhle by skuteční strážci zákona nikdy nevzali!

Policie v akci
Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Dalších 8 fotografií
Že se Prima rozhodla natáčet podivuhodný seriál o práci policie, přičemž i historicky nejhorší skutečný policajt se chová tisíckrát líp než ti z obrazovek Primy, to už každý ví. Jenže se ukazuje, že především výběr některých hlavních aktérů hrubě uráží reálnou Policii ČR a ti, kdo pořad tvoří, musí být padlí na hlavu!

Do pořadu totiž berou jak skutečné policisty, kteří každý den evidentně coby „pěšáci“ udržují pořádek a je to na jejich fyzičce vidět, tak bohužel i postavy, které připomínají Gardulla Hutta ze Star Wars, prostě rozteklé entity neurčitého pohlaví.

Typickým příkladem je taková Danuše Doudová. Působí sice uvěřitelně (aby také ne, skutečně u policie pracuje), ale evidentně patří mezi zahřívačky židlí někde na oddělení, protože jinak by nemohla mít fyzičku, při které by ji přesprintoval i částečně rozpůlený hlemýžď.

Když v nedávném díle v noci umravňovala mládež při rušení nočního klidu, její pozadí vypadalo mohutněji než velká vrata vedoucí na dvůr domu.

Její angažování ukazuje, že podle tvůrců Policie v akci by k největšímu bezpečnostnímu sboru u nás asi klidně z fleku vzali i Helenu Růžičkovou v době natáčení Slunce, seno…

Ale ani její častý seriálový parťák Milan Janeček nepatří k atletům a když už někoho musí honit a zatýkat, herci hrající lumpy musí zpomalit, aby z toho pár sekund trvajícího sportovního výkonu nedostal infarkt.

„Opravdu se stydím za Danuši Doudovou, Jana Kaprálka a Kamilu Lůbalovou. Na to, že sloužili u policie, je ostuda, jak vypadají. Působí jak kancelářské krysy, co nikdy nešlapali ulici,“ napsal nám jeden z čtenářů.

A co vy, milí čtenáři: který z protagonistů vám případá jako největší ostuda celého pošahaného seriálu?

Související články

Další články