Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Otěhotněla velmi záhy: Lucie Šafářová ukázala bříško v pokročilém stádiu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
bude mámou
Těhotenství ženu zmáhá, navíc když je venku vedro a požehnaný stav už je v pokročilém stádiu. Podle velikosti bříška, které Lucie Šafářová (32) ukázala na svém Instagramu, to vypadá, jako by měla rodit už zanedlouho. Když jsme na konci března spekulovali, zda za ukončením její kariéry nestojí právě touha po rodině, málokdo v té době věřil... Jenže ve skutečnosti musela být Lucie už těhotná.

Oficiálně Lucčino těhotenství oznámili až začátkem července Podle velikosti jejího pupíku však musí být partnerka Tomáše Plekance (36) už možná v šestém sedmém měsíci. Je tedy dost možné, že než začnou opadávat venku stromy, Lucka porodí Tomášovi jejich prvního společného potomka. Sami každopádně přiznali, že Lucie byla těhotná už při svém posledním zápase v dubnu a že na Vánoce už budou tři.

Ti dva na to šli od začátku hodně rychle. O tom, že se s manželkou Lucií Vondráčkovou Plekanec rozvádí, se veřejnost dozvěděla loni v srpnu Na konci měsíce zároveň přiznal, že se vídá s tenistkou Šafářovou. Do toho přišlo v listopadu nečekané oznámení o ukončení Lucčiny profesionální kariéry.

Ať je to jakkoliv, nastávající maminka vypadá velmi šťastně, a i když se nechala slyšet, že si Plekyho v budoucnu brát nehodlá, určitě prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života a oficiální papír k tomu nepotřebuje.

Související články

Další články