Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Otěhotněla jsem s desetiletým chlapcem, tvrdila Dáša (15): Teď jsem zase v tom, hlásí

Zdroj: IG: @uverdig_ivv
+ Dalších 13 fotografií
Zase v tom!
Ve třinácti tvrdila, že otěhotněla s desetiletým chlapcem. To je prostě Dáša (15), která je podle všeho zase v tom! Tentokrát má být otcem šestnáctiletý mladík. Sama Daria ještě doufá, že to není pravda. Otěhotnět měla během prázdnin!

Když jí bylo třináct, šokovala tvrzením, že čeká miminko s teprve desetiletým Ivanem. Teď na sociálních sítích vystavila další pozitivní těhotenský test. "Doufám, že výsledek není pravdivý," napsala na Instagram dnes již patnáctiletá Daria Sudnishnikova Otcem dítěte má být pro změnu šestnáctiletý Paša. Oba spolu strávili prázdniny v ruské Samaře.

Snad si otce dítěte zase nevymyslela. Poté, co bylo zjištěno, že se desetiletému Ivánkovi ještě nevytvořily spermie, musela totiž s pravdou ven. Přiznala, že ji znásilnil patnáctiletý mladík. Ivánek s ní ale chtěl přesto zůstat a stát se tatínkem. Dětský vztah se ale rozpadl a neobvyklý pár se rozešel.

V Rusku je povoleno mít sexuální styk až od šestnácti let. Paša ale být obviněn ze sexu s nezletilou nemůže, stejně jako kdysi nemohla být obviněna Dáša z údajného sexu s desetiletým Ivanem. Obvinění tohoto typu jsou možná až od dovršeného osmnáctého roku. Zdá se tedy, že Dáša využívá hojně mezery v ruském soudním systému.

Jestli se Dáša bude moci vrátit do školy, to se neví. Zatím jí to bylo zamítnuto, aby nepřitahovala přílišnou pozornost. Sama totiž na svém příběhu poměrně slušně profituje. Přestože je sama ještě dítě, nedávno se chlubila, že vydělává v přepočtu až 155 tisíc korun za měsíc. Její první dcera se jmenuje Milana. Té Dáša dokonce založila vlastní Instagram.

Mnoho lidí zaujalo k narození miminka odmítavý postoj. Divili se, že si dítě dívka rozhodla ponechat. Zaprvé se jim nelíbil Dášin nízký věk a zadruhé brali Milanu jako plod znásilnění a domnívali se, že školačka měla jít raději rovnou na potrat. Dášina maminka s výchovou dceři zatím sice pomáhá, sama ale umírá na rakovinu.

Související články

Další články