Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Otec zůstal sám s dcerkou a nevěděl si rady s tím, jak ji učesat. Dnes učí ostatní otce, jak na to!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Philippe Morgese zůstal se svojí dcerou Emmou sám, když jí byl pouhý jeden rok. Staral se o ni, jak nejlépe uměl, ale velmi brzy mu došlo, že vlasy budou problém. Začal se aktivně zajímat o to, jak Emmu česat do školky a později do školy, aby nikdo nepoznal, že už nemá maminku, a nebyla ochuzena o holčičí copánky jen proto, že ji vychovává táta. Dotáhl to tak daleko, že si otevřel svoji vlastní třídu, ve které učí i ostatní tatínky, jak česat své princezny.

Táta Philippe začal s obyčejnými sponkami a copánky. Dostal se ale až například k francouzskému copu a postupně začal zvládat i o dost složitější účesy. Česání malé Emmy se stalo jeho koníčkem.

Philippe dostával hodně dotazů na svoji osobu o tom, jak Emmu češe. A když o tom tak přemýšlel, uvědomil si, že kdyby si založil nějakou „školu“, kde by mohl vyučovat ostatní otce od úplných základů, jak česat jejich dcery, mohlo by jim to pomoci. Sám také říká, že to, jak Emma chodí učesaná, mu hodně zvedá kredit například u jejích učitelek a podobných důležitých lidí, kteří hodnotí, jak se malé Emmě žije bez matky a zda otec výchovu zvládá.

Pokud otec sám vychovává dítě, tak může chodit čisté a nic mu nebude chybět, ale v případě, že je to holčička a bude chodit s vlásky jako malá čarodějnice, nikdy to otci v očích žen nepřidá na důvěře. Sice jde jen o optickou záležitost, která nic neznamená, přesto je hezky učesané děvče pro ženy hodné a spokojené děvče.

Philippe si pohrával s myšlenkou začít učit otce, jak správně upravovat vlasy, a poté, co dostal zdarma k dispozici třídu ve škole od Mezinárodní akademie krásy na Floridě, neváhal ani chvíli. Dokonce už uspořádal svůj první kurz!

Související články

Další články