Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Otec 9 dětí zažil ošklivý šok: Zjistil, že je celý život neplodný!

Tohle musel být hodně složitý okamžik.
Zdroj: Profimedia.cz
Osud si pro muže z Maroka připravil pořádnou ránu pod pás. Rutinní urologické vyšetření vyvolalo hořké vystřízlivění, které učiteli z města Sidi Suleiman zničilo celý život. Lékaři mu našli na varleti cystu, jež způsobila, že byl muž rovných padesát let neplodný. Snad by se ani nic nedělo, kdyby ve šťastném manželství nevychoval devět dětí!

Dlouholeté a spokojené manželství zničilo jedno běžné urologické vyšetření. Učiteli z marockého města Sidi Suleiman našli na varleti cystu. Nejprve se radoval, že není životu nebezpečná, ale pak přišel šok!

Onemocnění varlete způsobilo, že byl muž prakticky celý život neplodný. Jenže během padesáti let, kdy mu varlata nefungovala tak, jak by měla, si našel manželku a vychoval s ní devět dětí.

Po neblahém zjištění zůstal muž v klidu. Chtěl mít absolutní jistotu, že skutečně není otcem svých dětí. A taky se snažil udržet plamínek naděje, že ho žena tolikrát nepodvedla, co nejdéle. Takže podstoupil celou řadu dalších vyšetření a nepřestával doufat.

Hořký scénář se však potvrdil, a tak zhrzený muž zamířil rovnou za svým právníkem. Okamžitě požádal o rozvod a rovněž o zbavení otcovství u všech dětí. A jelikož je v Maroku nevěra trestná, s největší pravděpodobností čekají jeho manželku po rozhodnutí soudu jeden až dva roky za mřížemi.

Související články

Další články