Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Otec zesnulého Kryštůfka (†4 měs.) šel do boje: V místě nehody vysprejoval vzkaz řidičům

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
vzkaz
Před necelými dvěma týdny se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž přišlo o život pět lidí. Mezi nimi i čtyřměsíční Kryštůfek se svou maminkou. Podle policie nehodu zavinil řidič vozu s rakouskou poznávací značkou, který předjížděl přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz. Podobně nezodpovědným řidičům nyní tatínek zesnulého chlapečka posílá vzkaz, který není možné přehlédnout.

Během tragické nehody čtyři dospělí zemřeli na místě, o život čtyřměsíčního miminka bojovali lékaři v nemocnici, chlapeček však svým zraněním podlehl. Tato tragédie se nesmazatelně zapsala především do života ženy, která během ní přišla o dceru a vnoučka, ale i do života muže, který během ní ztratil manželku a malého synka.

Manžel zesnulé ženy a otec Kryštůfka musel smrt svých životních lásek sledovat na vlastní oči. Jel totiž v autě přímo za nimi a viděl manévr zbrklého řidiče, který stál jeho manželku a syna Kryštůfka život. Společně se svou tchyní se rozhodl bojovat proti lidem, kteří ohrožují na silnici ostatní. Zatímco matka zesnulé ženy a babička chlapce před nástrahami varovala na Facebooku, muž se svými přáteli vysprejoval v místě nehody jasný vzkaz.

„Sbírku na pomoc nepotřebujeme. Musíme žít dál. Moc bych chtěla, aby ale už nikdo další nezažil to co my,“ uvedla babička pro Blesk.cz a dodala, že právě její zeť s přáteli nastříkal na plachtu na seníku u silnice vzkaz s jasným poselstvím. „ZPOMAL, NEBUĎ P*ČA,“ stojí na něm. Účelem tohoto vzkazu je jediné – přimět řidiče k tomu, aby na silnici sundali nohu z plynu a uvědomili si, že ohrožují životy nejen své, ale i cizí.

Mohlo by vás zajímat

Další články